Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zawieszenie 3-punktowe - części


Recommended Posts

Dostałem od niego całą paczkę ich do recenzji na bloga, świetna robota jeśli chodzi o zawieszenia, niedługo wrzucę na bloga recenzję, ale praca nie pozwolą. Jego produkty są po prostu bezkonkurencyjne i chyba ma najlepsze ceny na rynku.

Link to post
Share on other sites

Oook. Skończyłem to zawieszenie. Zrobiłem na bazie TEJ INSTRUKCJI. Karabińczyki wykorzystałem z dokładnie TYCH troków. Zrobiłem troszkę inną długość taśmy, żeby replika wisiała na ukos lufą w dół. wykombinuję jeszcze gumki na te karabińczyki i tyle. Klamra do regulacji, to zwykła klamra od paska, jednak troszkę przerobiona (dziurki zrobione z jednej strony, a nie na środku i koniec lekko zagięty, by wygodnie było nią "operować".

 

WSZYSTKIM uczestniczącym w temacie dziękuję za pomoc :wink:

 

Pozdrawiam.

 

ZDJĘCIA

Link to post
Share on other sites

Te dwie taśmy na brzuchu to do czego służą? Chyba nie do końca zrozumiałeś na czym polega pas 3pkt.

Bo ta najbardziej zewnętrzna miała być przy replice, ale cosi nie pykło... chyba jest to spowodowane tym, że karabińczyk do zapięcia zawieszenia na kolbie według instrukcji jest przepleciony bezpośrednio przez taśmę, a ja wolałem rozwiązanie przelotka - taśma - karabińczyk :wink:

 

EDYTKA: nie tu błąd - błąd w nieprawidłowym założeniu zawieszenia, ponieważ ja przewiesiłem przez ramię nie tam gdzie trzeba... :wink:

Edited by slawo
Link to post
Share on other sites

Mam być szczery? Nie rozumiesz zasady działania zawieszenia 3pkt, bo go nigdy nie używałeś. Twoja twórczość jest projekcją kogoś komu się wydaje, że wie. Niestety. Tak jak to połączyłeś ze sobą nie ma szansy poprawnie działać. Jakby C22 to zobaczył to byś mu zafundował na pewno mały zawał serca.

 

Zawieszenie 3pkt działa tak, że najprościej mówiąc to jakbyś miał 2pkt + 1pkt. W normalnym trybie przenosisz w formie 3pkt. W niektórych bez zwalniacza, w niektórych z zwalniaczem przechodzisz do trybu 1pkt. Ma to swoje plusy i minusy.

http://ersoftkk.blogspot.com/2011/01/o-zawieszeniu-sow-kilka.html

 

Masz, poczytaj. Tam się dostatecznie produkowałem. Tam masz poprawnie złożone zawieszenie z Miwo.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Jak już gadamy tu tak ogólnie o zawieszeniach, to ten film pokazujący możliwości pasa 1-pkt tactical link zamieszczony na EKK to całkiem pokaźny zbiór bzdur. Począwszy od magicznych zarzucań broni na plecy (zróbcie to ze ścianą za plecami, albo jeszcze lepiej z kolegą), poprzez wiarę w to, że luźno dyndająca giwera nie walnie użytkownika w jajca i nie przeszkadza w działaniu, a skończywszy na reklamowaniu kawałka taśmy jakby to było Gallardo.

Link to post
Share on other sites

Jak już gadamy tu tak ogólnie o zawieszeniach, to ten film pokazujący możliwości pasa 1-pkt tactical link zamieszczony na EKK to całkiem pokaźny zbiór bzdur. Począwszy od magicznych zarzucań broni na plecy (zróbcie to ze ścianą za plecami, albo jeszcze lepiej z kolegą), poprzez wiarę w to, że luźno dyndająca giwera nie walnie użytkownika w jajca i nie przeszkadza w działaniu, a skończywszy na reklamowaniu kawałka taśmy jakby to było Gallardo.

 

To raczej nie zbiór zastosowań praktycznych pasa, tylko pokazujących jego wytrzymałość. Raz tak próbowałem zrobić dla testu to się udusiłem. Pamiętaj, że to promo firmy, a nie "taktyczna instrukcja".

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...