Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Miałem AUG-a i jest spoko. Ma mało miejsca na baterię, a body lubi z czasem się wyrobić, przez co mogą powstać nieszczelności. Poza tym nie jest bardzo problemowy, zwłaszcza jak kupisz nowy.

 

 

Boby się wyrobi? Ma to wpływ na działanie repliki?

Co powiecie o m14? Po tuningu może być ala snajpą, a SR 25?

Link to post
Share on other sites

Jeśli się wyrobi, bo wcale nie musi, to pewnie po dłuższym czasie, czyli roku, dwócj intensywnego użytkowania (tak jak mój). Więc nie ma się czym stresować.

 

A co to jest a la snajpa? M14 po tuningu wyciśniesz dajmy te 500 fps. To jest moc, którą ludzie mają w szturmówkach typu AK-74 lub M4. Nie będzie to więc snajpa.

 

ASG to nie wojsko ani gry komputerowe. Musisz o tym pamiętać.

Link to post
Share on other sites

No tak ale Sr to klimat,jest cudowne:),nie wiem jak m14 się sprawuje.Wcześniej miałem m4Risa P&J i byłem zadowolony.Teraz nie wiem co wybrać.Mam opcje kupna sawa lub beryla ale to zostawię do przemyślenia.

Najchętniej wziąłbym SR albo jakąś emke

Edited by Mati_ATBW
Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Kolega się SAM zdecyduje co mu się bardziej podoba, następnie użyje opcji szukaj i znajdzie informacje o danym modelu. W ostatniej kolejności zapraszamy do założenia tematy w wypadku nie znalezienia informacji o poszukiwanym modelu. Ludzie więcej samodzielności, jeszcze może za kolegę wybrać skarpetki ?Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...