Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika do 700-800 zł ?


Recommended Posts

Witam ;). Chciałbym kupić replikę do 700-800zł. Z tym, że nie taką jak AK czy M4, Ponieważ chciał bym coś w ogóle z innej półki ;). Chodzi coś w innym stylu jak i wyglądzie lecz nie snajperkę tylko Karabin Szturmowy. Dziękuje z góry i czekam na Wasze propozycje. ;)

Link to post
Share on other sites

Nie podoba się kałasz. okej. Emka się nie podoba . Też okej. Ale co Ci się podoba tego My akurat nie wiemy. Poszukaj co ci się podoba, potem za pomocą szukajki zobacz czy nie ma juz tego opisanego. Jeżeli nie ma, pytaj. Zawsze dostaniesz jakąś odpowiedż.

Link to post
Share on other sites

Może m14? Mogę powiedzieć że jak na razie najlepszy gnat jakiego miałem w swojej kolekcji nie do zajechania, trochę ciężki i długi ale jak kto woli, miałem 3 m14 i były nie do zajechania twarde skurczybyki :wink: Jak już będziesz kupować to warto zastanowić się nad używkami bo nie raz można trafić okazję i kupić tanio a dobrze.

Edited by siannko
Link to post
Share on other sites

Może m14? Mogę powiedzieć że jak na razie najlepszy gnat jakiego miałem w swojej kolekcji nie do zajechania, trochę ciężki i długi ale jak kto woli, miałem 3 m14 i były nie do zajechania twarde skurczybyki :wink: Jak już będziesz kupować to warto zastanowić się nad używkami bo nie raz można trafić okazję i kupić tanio a dobrze.

 

 

Trzy powiadasz? Były tak wytrzymałe że musiałeś trzy kupić?

Link to post
Share on other sites

Nie, były niezawodne, sprzedawałem bo mi się znudziły, kupowałem coś innego i na powrót m14 bo była najlepsza a miałem tych replik trochę więc wiem co mówię. Jak dla mnie jest trochę za duża i za ciężka, przynajmniej ta G&G.

Edited by siannko
Link to post
Share on other sites

No tak... ;) Tylko, że właśnie chcę abyście Wy podawali propozycje a resztę to bym wybrał i ewentualnie zapytał czy dobrze wybrałem. Szukam czegoś co jest mocne (Zasięg), i wytrzymałe (Raczej metalowe ^^), żeby jak uderzę gdzieś tam to nie odpadła część ;p. Ta M14 tak troszkę dziwnie wygląda, nie uważacie ;p ?. Co do AUGa to jest wersja z szyną ? W razie potrzeby zamontowania kolimatora lub lunety? :)

 

Ak i m4 to właśnie karabiny szturmowe...

 

Wiem, że są to Karabiny Szturmowe ;) Ale chciał bym jakieś inne ^^.

Edited by Warkary
Link to post
Share on other sites

Bierz m14 nie razmi upadła, gdzieś nią zachaczyłem, waliłem serią że pół maga wywaliłem, ale to było daaawno temu jak będziesz strzelać rozsądnie to się nie przejedziesz a jak gdzieś ci upadnie to na pewno się nie złamie (chyba że ebr, którą mi złamali na poczcie, ale to kart był) bo to dobry plastik/abs/polimer, teraz nie wiem, jest.

Link to post
Share on other sites

Ta M14 tak troszkę dziwnie wygląda, nie uważacie ;p ?.

Bynajmniej. M14 jest piękne :happy:

Co do AUGa to jest wersja z szyną ? W razie potrzeby zamontowania kolimatora lub lunety? :)

Jest.

 

Karabiny Szturmowe

 

Bleee :maniak_jezyk: , kalka z assault rifle

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Tak wiem, że nie interesuje Cie ak i m4, lecz zastanów się, ponieważ mogę zaproponować Ci przyzwoity karabin.

Mianowicie cm.028 dla mnie ten karabin jest bardzo ale to bardzo dobry za niską cenę - kupisz go za 350 - 400 zł.

Jak na tą cene ten karabin jest naprawdę dobry. Sam go oczywiście posiadam i jestem z niego bardzo dumny. Jeszcze mnie nie zawiódł.

Dlatego zastanów się kolego i pomyśl również o tym karabinie.

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Tak wiem, że nie interesuje Cie ak i m4, lecz zastanów się, ponieważ mogę zaproponować Ci przyzwoity karabin.

Mianowicie cm.028 dla mnie ten karabin jest bardzo ale to bardzo dobry za niską cenę - kupisz go za 350 - 400 zł.

Jak na tą cene ten karabin jest naprawdę dobry. Sam go oczywiście posiadam i jestem z niego bardzo dumny. Jeszcze mnie nie zawiódł.

Dlatego zastanów się kolego i pomyśl również o tym karabinie.

 

Pozdrawiam !

 

 

Człowieku. Polecasz replikę za 350 zł, gdy koleś ma do wydania 800 zł!? :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...