Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ak 47 Real Sword - Co myslicie?


Recommended Posts

Witam wszystkich maniakow airsoftu.

 

Dopiero zaczynam i kupilem taka bron http://www.realsword.com.hk/gun_47S.htm

 

Moj wybor pokierowany byl najbardziej zblizonym wygladem do oryginalu z tego co udalo mi sie znalesc na internecie.

 

Nie zwracalem uwagi na inne parametry bo i tak by mi to nic nie dalo jako ze jeszcze nigdy sie w airsoft nie bawilem.

 

Tak wiec prosze o jakiekolwiek opinie o tym modelu, moze ktos mial, strzelal?

 

Dzieki.

Link to post
Share on other sites

To najpierw kupujesz a potem pytasz co kupiłeś. EEEEEEEEEEEEch.

Użyj szukajki. Na temat tego RSa jest spory temat w technikaliach.

 

tak to jest jak czlowiek jest sentymentalny, chcialo sie miec bron najblizsza oryginalu. Niestety pod wzgledem wlasnosci strzeleckich nie da rady (no chyba ze pojade do stanow to za ta sama cene bede mial prawdziwego:) )

 

 

 

Jeżeli chciałeś replikę najwierniej odwzorowującą kbk AK, to źle trafiłeś, bo to replika ćińskiego Type 56, o którym jest założony temat na forum.

 

moze mam za malo cierpliowsci przy szukaniu w internecie, w wojsku bylem jaki czas temu wiec dobrze nie pamietam. zalozylem sobie ze nie ma byc w materialach zadnych plastikow i ma miec wage podobna do oryginalu.

 

arend dzieki, juz znalazlem tematy na ten temat

 

bierzcie na mnie poprawke, w koncu pisze w dziale "jestem zielony" :P

 

Dzieki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

moze mam za malo cierpliowsci przy szukaniu w internecie, w wojsku bylem jaki czas temu wiec dobrze nie pamietam. zalozylem sobie ze nie ma byc w materialach zadnych plastikow i ma miec wage podobna do oryginalu.

 

nie załapałeś... To NIE JEST REPLIKA AK47. NIE. To jest Type 56. Chiński klon AK, bardzo podobny, ale to nie AK47. ;)

Link to post
Share on other sites

ok nie zalapelem, zwracam honor

 

w takim razie nie jestem zadowolony, jutro wystawiam replike na ebayu

 

zartuje, jaka by nie byla to trzyma sie super, i wyglada jak prawdziwy (niech Ci juz bedzie) 56

 

pobawie sie troche z ta replika, a po jakim czasie moze przyjdzie czas na cos innego, jak juz bede wiedzial o co w tych replikach tak naprawde chodzi (pomijajac to ze o dobra zabawe :) )

Link to post
Share on other sites

Człowieku, kupiłeś Real Sworda - ciesz się, tańcz i śpiewaj z radości. :cool: Przecież te repliki pod względem realizmu wykonania zenwętrznego to najwyższy poziom. Owszem, to jest replika chińskiego Type'a, ale to tylko zaleta, gdyż masz oryginalną broń.

 

A jeśli koniecznie chcesz sprzedać, napisz mi PW.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...