Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Jeżeli kupić do powieszenia lub pod Mancrafta to lepiej kupić tańszą wersje robioną przez Aresa dla ASG, bebechy identyczne, a cena mniejsza o ok 1000.

ASG/ARES AI AW .338 Sniper Sportline http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=10359&name=ASG_/_ARES_-_AI_AW_.338_Sniper_-_Sportline_-_17242

Skromny temacik o tej repce, pare fotek http://forum.wmasg.pl/topic/139377-asgares-ai-aw-338-sniper-sportline/

Link to post
Share on other sites

Wersja dla ASG różni się wizualnie i nie jest to już AI AW.338. Dla stricte pokazywania to chyba gazowy WELL bardziej się opłaca.

Zależy mi bardzo na wiernym odwzorowaniu aw338, ale też na funkcjonalności. Konwersji mancrafta raczej nie chcę, ze względu na ergonomię noszenia butli.

Link to post
Share on other sites

Wersja dla ASG różni się wizualnie i nie jest to już AI AW.338. Dla stricte pokazywania to chyba gazowy WELL bardziej się opłaca.

Zależy mi bardzo na wiernym odwzorowaniu aw338, ale też na funkcjonalności. Konwersji mancrafta raczej nie chcę, ze względu na ergonomię noszenia butli.

Nikt nie zmusza do butli, jest przecież adapter na kapsuły, możesz go z regiem nosić na kolbie, froncie, czy w rękawie bluzy.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Sprawdź w komorze czy zapadka ze sprężynką blokująca kulki opada. Moja replika miała zamontowaną przez Mancrafta konwersję, potem kolega od którego kupiłem replikę zdemontował konwersje. Jak dostałem go do łapek to też mi wylatywały kulki. Po rozebraniu okazało się że ktoś wsadził małe "wałeczki" pod tą zapadkę i kulki wlatywały po parę sztuk po każdym cofnięciu się dyszy cylindra. Wyglądało to na celowe umieszczenie tej blokady, ale po co i czy to w Mancrafcie zrobili nie wiem?

https://picasaweb.google.com/112599597838089718509/ASGAW338AWF?authkey=Gv1sRgCJLGxpy1o8W9KA#5980694521459088882

Edited by aligator73
Link to post
Share on other sites

Hmmm w sumie to o tym nie pomyślałem... Zatem czas bardziej zgłębić temat :icon_smile:

Jak się sprawuje stockowa komora? Koniecznie trzeba ją wymieniać, czy daje radę?

Komora jest identyk jak w "markowym" Aresie. Lufa JBU 6,01, na stoku miałem 380fps, teraz Mancraft Co2 ~800fps.

 

Co dot konwersji to cały reduktor z adapterem co2 jest wielkości grubszego flamastra, zamontowałem z lewej strony do lunety. po zamaskowaniu taśmą praktycznie nie widać, można pomylić z laserem lub z latarką.

Edited by aligator73
Link to post
Share on other sites

Tu masz fote komory. Strzałkami zaznaczyłem te wałki, które blokowały opadanie zapadkę ze sprężynką, która nie pozwala wylatywać kulką w kierunku dyszy cylindra. Jeżeli Tobie też montowali konwersje w Mancrafcie, to może zrobili ten sam myk i po jakiegoś wała wsadzili te blokadki? Sprawdź. Ja to wywaliłem i już było normalnie.

 

P1170502a.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cóż,problem rozwiązany.Otóż skok zamka w 2 takcie jest na tyle duży ,że pozwala na napełnienie gazem cylindra i można jeszcze cofnąć zamek i właśnie dlatego kulki wlatywały mi pomiędzy cylinder a lufę zewnętrzną.Podczas gdy przeładuje zamek nie robiąc tej zbędnej drogi zamkiem to jest wszystko ok.

edit literówka.

Edited by Skejter
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Wystarczy, że zmienisz sprężynę na 150 i będziesz miał te ok 500. Zespół spustu jest metalowy więc powinien tyle wytrzymać. Nie wiem jak tłok, bo stokowy jest plastikowy, więc przydałoby się wymienić na alu. Ja po przeliczeniu kosztów dołożyłem niewiele więcej i mam MC. Wella nie miałem, więc nie wiem.

Edited by aligator73
Link to post
Share on other sites

Ciężko się przeladowywuje ze 150 spręzyną.

 

Bo mnie bardzo interesuje ten model.

[error=http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=11119&name=ASG_/_ARES_-_AI_AW_.338_Sniper_-_Proline_-_17117][/error]

Edited by klepa79
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...