Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szit replika plastik fantastik


Recommended Posts

Poszukuję "repliki" klasy taniemilitaria, albo "cuda wianki z allegro", takiej za max 39,90 :) Pamiętam kiedyś w tej cenie można było dorwać Szotgana M47 od DE na airsoftguns, ale teraz ciężko z dostępnością, stąd moje pytanie o coś w miarę fajnego i takiego, co będzie można kupić od zaraz w jakimś sklepie, bazarze, czy na allegro. Chodzi mi o replikę najlepiej szotgana, która wytrzyma przynajmniej dwie strzelanki, w której nie urwie się od razu rączka, czy czółenko przeładowania, ogólnie najlepsze, co można kupić za grosze.

 

Zanim ktoś zechce po mnie jechać, że to kasa wyrzucona w błoto zaznaczę, że "replika" potrzebna mi na larpa z ustaloną zasadą, że mają to być szitgany plastik fantastik.

Link to post
Share on other sites

Hmmm, chyba najlepszy byłby Silver shitgan za 20zł z alledrogo. Występuje także jako "terminator".

Zepsuje się w trakcie pierwszej strzelanki, a trafić nim kogoś z 10m to osiągnięcie.

Wiem, bo miałem.

 

Daruj sobie te śmiecie. Naprawdę.

 

Poczekaj, aż u krakmana będą 003 AGM.

Albo szukaj używek.

Link to post
Share on other sites
Poczekaj, aż u krakmana będą 003 AGM.

 

Replikę potrzebuję na za tydzień. Na 003 od AGM mogę sobie czekać ze dwa lata jak dobrze pójdzie.

 

 

Daruj sobie te śmiecie. Naprawdę.

 

Nie potrzebuję repliki na strzelanki. Potrzebuję czegoś na imprezę, gdzie w grę wchodzą tylko plastiki fantastiki. Strzały z odległości nieświeżego oddechu, dresy i łańcuchy, ogólnie klimat z knajpy z Desperado.

 

Szotgan silver by się nawet sprawdził, ale ma magazynek wsypowy, a kulki będą limitowane (dostajesz na przykład 20 kulek na całą grę). Lepsze byłoby coś z jakimś nawet najbardziej badziewnym magazynkiem. Myślałem też o pistolecie na baterie, ale na allegro jest tylko to. Na wspomnianą imprezę by się nadał, ale przekracza dopuszczalny budżet.

 

Na allegro znalazłem jeszcze takie chińskie cudo:

http://allegro.pl/shotgun-mosberg-bron-karabin-strzelba-zabawka-i1705993884.html

 

Z wymiarów i opisu przypomina szota M47, tylko to mi wygląda na jakąś podróbę i pewnie nie ma wymiennego magazynka.

Link to post
Share on other sites

To jest podróba z magazynkiem wsypowym. W ogóle ciężko będzie coś znaleźć w tej cenie z normalnym magazynkiem.

 

Strzały z odległości nieświeżego oddechu, dresy i łańcuchy, ogólnie klimat z knajpy z Desperado.

 

To może pistolet sprężynowy? Przynajmniej ma normalny magazynek... A na 5 metrów wystarczy.

 

Za pistoletami patrz na airshitguns:

http://sklep.airsoftguns.pl/pol_m_Repliki-ASG_Pistolety_sprezynowe-ASG-121.html

 

Plastikowe mp5 na airshitguns też mają normalne magazynki:

http://sklep.airsoftguns.pl/pol_m_Repliki-ASG_Karabiny_sprezynowe-ASG-119.html

Reszta "tanich replik" już niestety ma wsypowe.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Polecę to: http://allegro.pl/pistolet-na-kulki-zapas-kulek-z-foto-i1708886366.html

 

 

Widziałem, strzelałem i mocno się zdziwiłem. "Replika" oczywiście full plastik, ale zasięg i celność przyzwoita (z 15m dało się trafić w tarczę, całkowity to ok. 20m). Kupiony został za 6zł (sic!) i wytrzymał 7 miesięcy do czasu, aż kolega nie rzucił nim o ziemię :icon_biggrin:

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

O ja :D KubaSoldier to moja pierwsza replika. Jak byłem mały to kupiłem ją na odpuście :) Posłużyła dobre 2 lata mimo że ją męczyłem i często używałem (zasięg miała dobry). Polecam ci to MP-40

Edited by Kedaros
Link to post
Share on other sites

sledz, miałem to - po miesiącu pękło na pół, a zasięg 20m to chyba miało stojąc na drugim piętrze :). Miałem to paskudztwo i nie polecam. Za to mogę polecić replikę ingrama - M42 Double Eagle. Skubaniec całkiem, całkiem nieźle niesie.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za sugestie :) Pistolety odpadają, jeżeli już to w grę wchodzą tanie elektryki, generalnie coś co można użyć jedną ręką. Jak sprężyniak, to tylko długi.

Jak na razie moje typy to szotgan silver (co drugi gościu na strzelance będzie to mieć), AK103 z airsoftguns, albo sprężynowe M14, ewentualnie szotgan "Mossberg" z allegro (ten z chwytem pistoletowym i kolbą, lekko zielony). Emka z airsoftguns byłaby fajna, ale przeładowanie w sprężynowej emce to mordęga. M40, Mp5 i inne polecane repliki z airsoftguns odpadają, bo przeładowuję prawą ręką.

Link to post
Share on other sites

Mój kolega miał taki na pierwszą 'replikę', do 'postrzeliwywania' do puszek na działce i chyba do tej pory mu chodzi :wink:

 

Dawno temu inny kolega kupił na koloniach plasticzguna i jak za takie pieniądze, 2 dychy w sklepiku z pamiątkami miał nawet niezły plastik na body. Strzela do dzisiaj :happy:

 

Jak byś kupował jakiś inny to patrz żeby nie miał 'rączkokolbę' w plasticzgunach, przy naciąganiu może odpaść, tym razem to nie 'replika' kolegi tylko moja :biggrin:

 

 

Stare dobre czasy mi się przypomniały

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...