Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W takim razie, co jeszcze możecie mi z eMek (niekoniecznie M14) do 500zł polecić?

Ewentualnie jakiś pistolet maszynowy tak do 300fps też do 500zł.

Myślałem o czymś takim: http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/ksp-90tr_acm-1414.html + downgrade do 1J i o JG067MG (nie mogę wrzucić linka ze zbrojowni) + downgrade do 1J. Co sądzicie?

Edited by Kostkowski
Link to post
Share on other sites

Wybaczcie panowie, że zadaję podstawowe pytania i trochę zbaczam z tematu, ale:

Która M14 jest najlepsza? Kryterium oceny to wytrzymałość zamka, przełącznika trybu ognia, wytrzymałość i osiągi ogólnie.

Jeśli po jednej stronie postawię M14 G&G (które łapię trochę minusów za cenę, ale to na razie nie jest kryterium), po drugiej M14 Match Classic Army, a wszędzie indziej M14 firm takich jak KART, AGM, Cyma i w ogóle? Rzecz jasna, te zdobywają plusy za cenę (czy usterki, o których wspominałem idzie naprawić w miarę bezboleśnie?).

Lepiej wydać więcej nie CA, czy na chińczyka i mieć zaplecze finansowe na tuning/naprawing :D?

 

Edit: A CA jak wypada na tle innych emek? Dzieli ich problemy?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

CA to najgorszy mozliwy wybór m14, ma jakiś dziwny GB i ogolnie mało ludzi go pobrało no i mało kto może doradzić co z nim i częściami do niego. Jak mówią bierz CYME to ja bierz masz łącznie ponad 100stron na temat tej repliki.

 

Łatwy tuning do pewnego stopnia (sp140) daje Ci duże pole do popisu.

Link to post
Share on other sites

Jako że miałem chyba ze 4 m14 różnych firm mogę powiedzieć że skok między chinolami a g&g jest dosyć duża w środku a zewnętrznie aż tak bardzo się nie różni.

 

Jako że miałem też g&g mogę powiedzieć tak, największa wada to kształt gb, jest niestandardowy co oczywiście nie znaczy że nie można wsadzić innych zębów i łożysk z innych replik nie koniecznie z gb v7, 2 to niestandardowe łożyska 2 są 8mm a 4 są 7 mm i jak chcesz wymienić to albo kupujesz 2 zestawy łożysk normalnych i dobierasz albo, ta droższa opcja, kupujesz oryginalne g&g. Nie można powiedzieć też że replika jest najlepsza z zewnątrz, ma luzy na selektorze (który jest tak rozwiązany że nie ma prawa się nic połamać) i rączce przeładowania i zamku (które wydają obłędny dźwięk w którym można się zakochać :wink: dodatkowo nie stwierdziłem usterki psucia się zamka) i łatwo skruszyć ucho trzymające antireversal trochę też chodzi opkrywa nad lufą albo i samo łoże ale za to replika stokowo wytrzymywała m120 na li-po 11.1 a jej zasięg był większy od reszty m14 i miał ładne skupienie do tego fajne wykończenie body (nie widać nadlewek i innych tego typu rzeczy), magi też są niestandardowe i pasują tylko i wyłącznie od g&g a te potrafią kosztować 150 zł. Ja swoją kupiłem za 500 zł z 3 magami zawieszeniem i szyną nad zamek, trochę mnie człowiek oszukał ale i tak myślę że za tą cenę radość z posiadania została oddana z nawiązką.

 

Co do chinoli miałem ebr'kę karta i socoma agm'a i nie uświadczyłem takich luzów body jak w g&g (może to zależy od zużycia?) nadlewek też nie uświadczyłem zasięg był porównywalny z g&g lecz nie aż tak duży i miał większy rozrzut na dalszych dystansach, dodać też muszę że miały słabszą sprężynę . selektory i zamki trzymały się kupy ( nie przepraszam w ebr'ce zamkowi w jednym miejscu coś się stało tylko nie pamiętam co, wiem że był sprawny ) a w ebr'ce dźwięk zamka był jeszcze lepszy niż w zwykłych. Na - karta mogę uznać kruchy korpus ten złamany w pół między częścią trzymającą gb a risem został przy wysyłce pocztą polską do nabywcy. Co do agm'a nie został w żaden sposób uszkodzony i chyba działa do dziś razem z g&g u nowych właścicieli.

 

Na podsumowanie powiem tak jeżeli nie znajdziesz tanio m14 g&g to bez wahania kupuj nowego chinola bo za cenę nowego g&g możesz więcej dać na tuning takowej a i części do nich będą o wiele tańsze niż do tej od g&g.

Link to post
Share on other sites

Aha. Znalazłem na gunfire.pl replike CM027-J http://gunfire.pl/product-pol-1152193370-Replika-pistoletu-maszynowego-CM027-J.html I jestem ciekaw czy bardzo różni się od tych JG co pokazywałem wcześniej? Bardzo by mi odpowiadała ta replika bo ma 270fps w stocku, więc nie musiałbym się martwić o downgrade. Co myślicie?

 

@Lesio: Czyli nie opłaca się jej brać?

Edited by Kostkowski
Link to post
Share on other sites

Aha. Znalazłem na gunfire.pl replike CM027-J http://gunfire.pl/product-pol-1152193370-Replika-pistoletu-maszynowego-CM027-J.html I jestem ciekaw czy bardzo różni się od tych JG co pokazywałem wcześniej? Bardzo by mi odpowiadała ta replika bo ma 270fps w stocku, więc nie musiałbym się martwić o downgrade. Co myślicie?

 

Myślę, że gdy ja zaczynałem, CM.027 można było dorwać za 190 zł. W sklepie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...