Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot Miłośników FORTYFIKACJI Boryszyn 2012


Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra to czekamy na info po majówce i działamy.

No i się nie rozpędzajcie tak gdzie i co bo obóz będzie chyba tam gdzie wszystkich. Zresztą zobaczymy jak wszyscy wytrzeźwieją :wacko:

Edited by CzaroSW
Link to post
Share on other sites

Darek nie sądzę że pozwolą nam w tym samym miejscu zrobić obozik ; ( w sensie ta góreczka i obok niej . Bo na niej będą te pokazy we Freestyle Motocrossie. Mam nadzieje, że się myle co do miejsca tego pokazu. Ale kiedyś to właśnie na tej górce te pokazy się odbywały. Zobaczymy jeszcze. A i Daro postaram się też wziąć tę dużą siatkę maskującą tę od Kraja. Lepiej jest mieć dwie ; d Bd bardziej szpanersko ; p

Link to post
Share on other sites

teren mamy już ustawiony , zeszłoroczne miejsce będzie najprawdopodobniej miało inne przeznaczenie. Teren jaki załatwiliśmy z Mikusiem to po prawej stronie od sceny z osobnym wejściem.12ego albo 13ego najprawdopodobniej będziemy na Boryszynie budować umocnienia.

Link to post
Share on other sites

Z racji tego że parę osób pytało się mnie na gadu jak to wygląda z biletami

to już tłumaczę żeby wszyscy wszystko zrozumieli.

 

30 zł- sam bilet, który uprawnia do nocowania i do biletu dostaje się kupon rabatowy

5 zł - piwo, ale posiadając ten kupon rabatowy kosztuje nas 3 zł

to nie jest tak że mając bilet dostanie się piwo czy żarcie za darmo w ramach biletu.

Link to post
Share on other sites

no tak ale niektórzy nie wiedzieli o co chodzi z tymi talonami i nie każdy zagląda tam na stronę więc napisałem w roli informacji

 

W tą sobotę będziemy na Boryszynie robili okopy itp. Najprawdopodobniej rano już tam będziemy ale godzinę podam dopiero po uzgodnieniu z resztą ludzi z zielonej co jadą.

Link to post
Share on other sites

Osobą , która ma wtyki aby załatwić "undergroundowy" nocleg jest Blaisek ale coś go w temacie nie widać . Zawsze możemy spróbować dogadać się zaproponować , że przelecimy korytarze sprzątając je. Z tego co pamiętam zawsze wydobywaliśmy kilka niezłych worów ze śmieciami .

Link to post
Share on other sites

Wszystko uzgodnione, można w sobotę przyjechać i się rozkładać.Nie udało mi się dowiedzieć czy ogrodzenie od obozu normalnego mamy zrobić we własnym zakresie czy też oni nam zrobią. Bo mam co do tego sprzeczne informacje. Ale to dowiemy się wszystkiego w sobotę 12 Maja podczas robienia obozu,my tam będziemy w okolicach 9:30 więc wszystkich którzy chcą mieć jakiś wkład w wygląd obozu serdecznie zapraszam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...