Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot Miłośników FORTYFIKACJI Boryszyn 2012


Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patrząc na konstrukcje to .... walnie jak dasz 20 worków . Pozbierajcie ile się da drewna to zrobimy wieżę z dolnym stanowiskiem dla rkm

 

Ja robiłem podest więc wytrzyma....worki nie miały być z piaskiem tylko dla świętego spokoju z trawą.

Link to post
Share on other sites

Ja robiłem podest więc wytrzyma....worki nie miały być z piaskiem tylko dla świętego spokoju z trawą.

 

 

No tak z trawa wytrzyma weź grabie tam bedzię dużo skoszonej :D

 

 

P.S.Wszystko wskazuje , że będziemy jutro na 17 :biggrin:

Link to post
Share on other sites
Wszyscy z Zielonej co chcą pomóc jutro i 8 pod komendą na partyzantów - Wójt prosił żeby pomóc załadować płotki takie na auto

 

O popatrz, z Gorzowa też zabierają, bo też o 8:00 mamy być na komendzie xD A może to spisek jakiś, zamkną Nas na 48h żebyśmy ludzi w Boryszynie nie straszyli xD

Link to post
Share on other sites

Ludy, jest problem, potrzebny jest ktoś, kto jutro jadąc będzie mógł ze Świebodzina zabrać NSa. Jest problem z transportem, a jak się go nie przywiezie, to będzie ciężko z noclegiem i klimat podupadnie. namiot tego typu http://www.azymut.waw.pl/img/produkty/219_d.jpg więc nie jest obrzydliwie wielki złożony. jak ktoś ma kombi albo duży bagażnik da radę go zapakować.

Link to post
Share on other sites

No właśnie... i nie polibacjonujemy :icon_cry:

Ja też będę jakoś przed 11 ale dla Jacka będę potrzebny :)

 

 

Dobra ! Ile waży ten NS . Jak ktoś pomoże przy rozkladaniu naszych namiotów ja pojąde od razu do Swiebodzina .

 

Ile to waży ? Może założe platformę dachową na auto i to się zmieści ???

Edited by MariushK
Link to post
Share on other sites

Dobra ! Ile waży ten NS . Jak ktoś pomoże przy rozkladaniu naszych namiotów ja pojąde od razu do Swiebodzina .

 

Ile to waży ? Może założe platformę dachową na auto i to się zmieści ???

 

Jakoś 1,5m na 1m + stelaże. Z tyłu nawet na siedzenia osobówki by wlazło + bagażnik. Juha tam będzie wydawał to w FSW.

Jak coś to mój tel. 792319359. Może się przyda, tylko mi hot sms po nocach nie słać :P

Link to post
Share on other sites

Takiego maila dostałem, od Krzyśka z UG Lubrza.

 

Niestety moja grupa nie może pomóc w ten weekend, ponieważ mamy pewne przedsięwzięcie związane z 17 WBZ... Ale gdyby byli jacyś chętni do pomocy w sobotę, to można śmiało uderzać. Przy okazji pewnie dowiecie się więcej niż ode mnie, bo zapewne będzie właśnie Krzysiek i być może Wójt.

 

siema jestem maniakiem asg i członkiem osw. strzelec:D dajcie jakies namiary na kogos do kogo mogl bym sie zglosic w sobote podczas zlotu zebym nie chodził jak sorry za okreslenie dupa blada:D moj numer 724086434

Link to post
Share on other sites

Ja także bawiłem się super. Na pewno było lepiej niż rok temu - bynajmniej moim zdaniem :icon_biggrin:

 

Wydaje mi się, że możliwość komentowania włączą dopiero jak się ogarną ze wszystkim. Rok temu włączyli następnego dnia po zlocie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...