Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gaziak Do 200-250zł


Recommended Posts

Witam was wszystkich, od jakiegoś roku jestem w grupie ASG. Jako że posiadałem do tego czasu AK (Podkręcone) Postanowiłem zakupić sobie jakąś broń boczną, strasznie chciałem kupić sobie elektryka (Mniejsze koszty eksploracji) lecz elektryczny pistolet w tej cenie ma 185fps, co się raczej nie nada. Kolejny typ padł na gaziaka, teraz pytanie, jaki? Moim typem okazał się Green-Gaz, no to zacząłem szukać, jestem zaufany 2 formom "Specshop oraz Taiwangun", w Specu nie widzę nic ciekawego. W taiwanie jest kilka typów, ale co polecali byście mi z OBECNEJ oferty taiwana jeżeli chodzi o broń boczną? Elektryk CM030 wydaje mi się ciekawszą opcją pod względem eksploracji, no ale jego zasięg mnie nie zadowala :/. Co mi powiecie na temat Broni gazowej? Którą mógł bym kupić? Zależy mi na Blow-Back'u, lecz ważny też jest zasięg no i oczywiście wytrzymałość.

 

PS:// Boję się kupować w innych sklepach, te 2 są mymi zaufanymi, może jeżeli posiadacie jakieś inne zaufane sklepy...

 

Pozdrawiam .

 

 

(Dodam że jestem dyslektykiem i przepraszam za nieskładną wypowiedź)

Link to post
Share on other sites

Mogę podpowiedzieć Ci ewentualnie to. Mi się bardzo podoba, choć nie miałem go niestety w ręku, ale z tego co czytałem to jest niezły. No i jego mocną stroną jest b. niska gazożerność. Nie pamiętam ile, ale ktoś pisał, że można wystrzelać 3-4 magazynki na 1 nabiciu. No i STTI jako producent pistoletów chyba nie jest taki zły. Minusem jest bark Blow Backa, no ale coś za coś, wtedy pewnie ciągnąłby więcej gazu.

Pozdrawiam, mam nadzieję, że coś tam naświetliłem.

Pozdrawiam, Engray.

Aha zapomniałem napisać, że tłumik to raczej tylko atrapa.

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

Majonez, droga do wyboru jest prosta. Wybierz sobie model jaki cię intresuje , potem użyj szukajki i poczytaj co o nim jest napisane. Nawet dyslekcja nie zwalnia z musu wybrania. Dlaczego tak piszę. Bo zaraz pojawi się tu mnóstwo zielonych typu Engraj i Musahi i zaczną proponować wzięte z kosmosu gnioty.

Drugą sprawą jest to że pistolet jest bronią boczną lub do walki na nieduze d w pistolecie tej granicy (nietak jak w rugerze gdzie trafienie z bliska może uszkodzić skórę). Drugą sprawą jest to co poruszył Lesio. Jeżeli niemasz kasy nie warto kupować gówna. Lepiej wziąść tyłek w troki i dozbierać do solidnej repliki niż kupować lichą i co chwila ją naprawiać. Mimo że posiadam parę pistoletów ze stajni WE tez ich ni polecę, są zbyt awaryjne i wymagają sporych nakładów na solidne części zamienne. To samo dotyczy firm Army, Bella i podobnych podobno "tanich i dobrych.

 

A co do Twojej dyslekcji to nie łudż się. Raczej nią nie wytłumaczysz niechcenia się pisania czytelnie i zrozumiale oraz używania słów których znaczenia nieznasz.

Link to post
Share on other sites

Raczej nią nie wytłumaczysz niechcenia się pisania czytelnie i zrozumiale oraz używania słów których znaczenia nieznasz.

 

Rozni ludzie rozne rzeczy eksploruja. ;p

 

Glock Cymy tez nie jest zlym pomyslem, bo jesli Twoje "podkrecone AK" nie ma wiecej niz 500 FPS (i to zmierzonych, a nie taiwangunowych, im zawsze wychodzi na chrono 40 fps wiecej ;p), to klamki bedziesz uzywal na odleglosc 10-20 metrow, a ten klocek da wtedy rade.

Link to post
Share on other sites

Napisał, że jego zdaniem Glock ma mały zasięg.

 

Więc ja napisałem, że to nieprawda i na boczną taki zasięg wystarczy. Czy to jeszcze mało zrozumiałe?

 

STTi to naprawdę słaby wybór. Gaziaki są replikami awaryjnymi. Dlatego w tym wypadku trzeba inwestować w najlepsze firmy. Tańsze opcje mało się opłacają, bo szybko są z nimi problemy.

Edited by rokatanski
Link to post
Share on other sites

 

Drugą sprawą jest to że pistolet jest bronią boczną lub do walki na nieduze d w pistolecie tej granicy (nietak jak w rugerze gdzie trafienie z bliska może uszkodzić skórę).

Przepraszam, ale nie zrozumiałem znaczenia tego zdania. Mam wrażenie, że coś się "ucięło".

Co do mojej zieloności nie zaprzeczę, ale akurat ja o STTI nie mam złego zdania, (przynajmniej z tego co czytałem - mowa tu o tym STTi z tłumikiem) no i kolega posiada pistolet STTi i nie skarży się, wszystko jest wręcz idealnie. Może nie mam racji, ale to jest tylko moje zdanie.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Engray zajrzyj proszę do działu pistoletów gazowych (zarówno opisów i serwisu) i poczytaj co użytkownicy piszą o tym STTI.

 

 

Drugą sprawą jest to że pistolet jest bronią boczną lub do walki na nieduze d w pistolecie tej granicy (nietak jak w rugerze gdzie trafienie z bliska może uszkodzić skórę).

 

Tu przepraszam wszystkich oczywiście dałem ciała (za dużo razy edytowałem post i taka głupota wyszła).

Na mysli miałem takie zdanie:

Drugą sprawą jest to że pistolet jest broną boczną lub do walki na nieduże odległości,i jego moc powina być odpowiedni nieduża (nie tak jak w rugerze gdzie trafienie z bliska może uszkodzić skórę)

Link to post
Share on other sites
Napisał, że jego zdaniem Glock ma mały zasięg.

 

Więc ja napisałem, że to nieprawda i na boczną taki zasięg wystarczy. Czy to jeszcze mało zrozumiałe?

 

Czyli dyskusja wygląda tak:

 

-Glock jest spoko ale ten zasięg to dla mnie za mało, nie zadowala mnie.

-Aaależ skąd, zadowala Cię tylko o tym nie wiesz.

 

 

 

Bez jaj, kolega widział, macał i mu to nie wystarcza. Chcesz go przekonać, że jest inaczej?! Z resztą nie oszukujmy się, ten glock to plujka a nie pistolet.

 

Od emulatorów bocznej pokroju socoma czy rugera lepiej trzymać się z daleka. Fajne na półkę- nie na boczną.

Link to post
Share on other sites

Arendzie,

Czepiasz się twórcy tematu o mało składną wypowiedź, podczas gdy Twoja jest dla mnie znacznie mniej zrozumiała. Źle użyte znaki przestankowe, powtórzenie słów "druga sprawa", a ponadto takie kwiatki jak "dyslekcja" i "nieznasz", a w profilu nazwa miejscowości napisana małą literą. Proponuję poćwiczyć trochę pisownię, gdyż w twoim wykonaniu czepialstwo o język wypowiedzi jest wręcz zabawne.

Najprawdopodobniej mój post zostanie szybko skasowany, ale co mi tam ;p

 

Aha, żeby nie było, że sam offtop napisałem, to polecę cm.030 zamiast gaziaka.

Edited by motomysz1
Link to post
Share on other sites

Drogi Dexterze, kolega napisał że Glock Cymy raczej się nie nada, bo ma tylko 185 fps. Jak wiesz, fpsy to nie wszystko, więc znając ten fakt, tłumaczę koledze, że Glock Cymy się nada, nawet mimo posiadania tylko 185 fps. :cool: Przynajmniej mój się nadaje i ma "na sumieniu" już wielu przeciwników.

 

Z wypowiedzi kolegi wnoszę, że nie dysponuje budżetem na gaziaka TM (chciałbym się mylić), dlatego przekonuję go do elektryka. Zresztą sam wiesz, że tani gaziak kosmicznego zasięgu mieć nie będzie. A Glock Cymy pluje na tyle, żeby kogoś ubić na bliskim dystansie, gdy z jakiegoś powodu nie można strzelić z broni głównej (pistolet to wszak broń boczna). :wink:

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...