Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rk-06ws i rk-03ws nowe repliki boyia


Recommended Posts

na youtube są filmiki z recenzjami najnowszych replik boyi full stell, widzieliście?

Jest nawet porównannie ch z vfc:)

wydaje się że to nowsze wersja tej znanej przed dwoma laty rk03sw (rk06ws chyba nie było nigdy w naszych sklepach). Wiecie może czy i kiedy te repliki będą w naszych sklepach w Polsce?

Link to post
Share on other sites

Chyba, że u mnie się pomylili przy wysyłce. Replika była kupowana przez allegro, cena z dropzone. Możliwe też, że nie zmienili fot na stronie. W każdym razie oznaczenia są bite, jest znaczek izmaszu zamiast gwiazdy, przezroczysty hopek, drewno sklejka, wszystko poza lufą stalowe, chwyt czarny, magazynek pomarańczowy, pas nośny żółty, bateria w kolorze zielonkawym. Wszystko jak na filmiku.

Link to post
Share on other sites

dzwoniłem do gunfire i odpowiedzieli, że mają w magazynie dwa rodzaje tych kałachów, te full steel ze sklejką i te z częściami znal w zależności od dostawy a cena ta sama!! w razie nie zastrzeżenia wyraźnie w zamówieniu co mają wysyłac wysyłają co popadnie:) z taiwangun odpowiedzi jeszcze nia mam.

Spece ze Spechopu w Poznaniu twierdzą natomoast że cały rk06 (łącznie z korpusem) jest ze Znal i że tylko vfc jest ze stali:)

Link to post
Share on other sites

numer 1121 na suwadle i pokrywie zamkowej to już był w poprzednich wersjach. Dziwne że sklepy nadal pokazują stare foty skoro mają już w ofercie nowy karabin, który jest dużó ładniejszy i jak wynika z filmiku ma tez większą moc - ok 400fps

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...