Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy AirSoftXtreme


Recommended Posts

Znajomy tam kupował i mówił ze dostał paczkę po zgłoszeniu sprawy na policje, oczywiście nikt nie odpowiadał na maile i telefony, ale nawet za mniejszą cenę nie warto takiego stresu!

 

A ci nadal oszukują … to jakaś patologia założę się ze maja znajomości w policji dobre, przecież … to niemożliwe żeby takie sprawki się ciągnęły cztery lata

 

W amerykańskim sądzie istnieje coś takiego jak dowód pośredni: jeśli rano pojawił się śnieg a nie było go wieczorem to najpewniej w nocy padało, jeśli sklep nadal sprzedaje i okrada ludzi to albo ma znajomości w policji/czy gdzieś tam albo nikt z tym nic nie robi.

 

proste

Edited by vandal7
Link to post
Share on other sites

@vandal7

 

Jesteś w błędzie. Układów nie ma. To nie Ukraina. Uważam, że oszukani nie mają czasu na ciąganie się po komisariatach/sądach za starcone pieniążki. Jeśli wydane pieniądze (zakładam średnio) to ok 100 - 200 zł to najprawdopodniej większość machneła ręką. Na forum jest wątek założony o pozwie zbriorowym na airsoftextreme, tylko temat jakoś umarł, ale wystarczyło by ruszyć do przodu sprawę i koło dupska można typowi narobić bigosu. Tylko najważniejszym elementem jest czas, który trzeba poświęcić sprawie, a wdzisiejszych czasach poprostu go nie ma. Jedynym czynnikem aby uniknąć oszustwa to czytać forum i zasięgać informacji od starych asgejów.

Link to post
Share on other sites

Z Google. Jak zaczynałem jakieś 5-6 lat temu to pierwsze co zrobiłem to wpisałem w googlach "asg forum". Pierwszy był WMASG. Potem rok czytałem forum, aby dopiero po rejestracji napisać pierwszego posta. Ale ja to inne, stare pokolenie chamskich dociekliwców.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...