Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 FULL METAL WELL


Recommended Posts

Nie znalazłem nigdzie tematu na temat tego pistoletu http://gunfire.pl/product-pol-1152189875-Colt-M1911A1-FULL-METAL.html. Interesuje mnie bowiem czy opłaca się go kupować jaki jest zasięg i celność. Zachęcające jest to że kosztuje 60zł i jest to prawie full metal. Czy magazynek jest dobrze wykonany bo niestety nie znalazłem nigdzie do sprężynowych coltów. Na pistoletach się nie znam ale może pasuję magazynek od innych pistoletów.

Link to post
Share on other sites
Michael' timestamp='1312903826' post='1560252']

Interesuje mnie bowiem czy opłaca się go kupować

 

Myślałem, że tylko tydzień zalogowani zieloni tego nie wiedzą, ale jednak... Sprężynowych klamek nie opłaca się kupować, bo i czemu miałoby? Niewygodne przeładowanie, mały zasięg, niska celność, wszystko leży. "Full metal"? Kogo obchodzi, że klamka jest full metal, gdy z prawej strony wystają śruby i napis made in china...

Link to post
Share on other sites

To jest forum bynajmniej nie polonistyczne, albowiem obowiązują tutaj zasady języka polskiego.

 

Wracając do tematu, nie opłaca się kupować sprężonych klamek, nawet jak full metal, bo trzeba przeładowywać ciągle(nie wyobrażam sobie jakoś żebyś ciągał zamek stojąc przed wrogiem). Gazówka bez bb i nawet nie full metal jest lepsza od tego co podałeś.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...