Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt 1911 - R27, R28, R29, R30, R31 [Army]


Recommended Posts

Faktycznie, mea culpa.

 

Sprawdziłem w opisie producenta faktycznie stoi, że przystosowane do CO2. Problem tylko taki, że napisano, że "lower frame" przystosowany do CO2. A nie, że klamka. Może się czepiam słówek, ale możliwe, że producent umożliwia strzelanie na CO2 po zmianie kilku elementów.

 

Najciekawsze, że wymieniane są gazy odpowiednie do tej klamki - takie, jak:

134a, hfc22, green gaz, propan.... a o CO2 ani słowa

 

Jeśli nie zrobili wzmocnionego cylinderka i samego zamka to ja bym temu nie wróżył długiej działalności. Tak samo, czy siła sprężyny będzie na tyle duża by zbić zawór.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jakto nie da się naładować kulek???

Odciągasz popychacz kulek na dół. Masz przez to odsłonięte miejsce, gdzie szczelina jest szersza i tamtędy wsypujesz kulki.

Da się oczywiście przepychać je przez szczęki od przodu ale skoro producent dał nam wygodniejszą metodę to po co się bawić.

Link to post
Share on other sites

Popychacz się blokował w magazynku. A dokładnie ząb od niego. Rozkręciłem go i leciutko zeszlifowałem nożem. Pierwsze strzelanie było i pokazał się problem. Zamek czasami nie dochodzi do końca, Trzeba go dobić. Czyszczenia repliki nie było. Zaraz będzie.

P.s. Uwalone chyba sylikonem wszystko.

Edited by ShinAh
Link to post
Share on other sites

Proguntech. Nie uciekał bokiem. I uwaga Problem pojawia się przy dyszy kiedy jest wpięty magazynek. Przesunięcie zamka jest rzędu 1-2 mm. Po wyciągnięciu magazynku zamek wraca do końca. Problem pojawia się tylko z magazynkiem. Zamek pod koniec zaczyna chodzić ciężko.

Jaką wazelinę techniczną polecicie?

Edited by ShinAh
Link to post
Share on other sites

Witam, Kupiłem Colta r31 z Taiwangun'a i jest to moja pierwsza replika asg :). https://photos.app.goo.gl/Dk1WgfwE4U7qjwKq1

Mam nadzieje ze link działa sa tam zdjęcia samej repliki jak i opakowania oraz tego co otrzymujemy w cenie 218pln. Co do samej repliki to jest dobrze wykonana ma lekki luz ale nie przeszkadza to w strzelaniu i nie klekocze jak sie z tym biega . Puki co wystrzelane jakieś 200BB i jak na razie bez żadnej awarii :)z tego co zauważyłem gaz w magazynku pozwala wystrzelić ok 50 kulek. Szukam teraz Kabury udowej do tego sprzętu moze cos polecicie? :)

Link to post
Share on other sites

Zależy jeszcze jaki gaz miał w magu ;-). Są gazy gdzie da radę wystrzelić 5 kulek i takie gdzie 50 ileś na magach gg.

 

 

Kabura to zależy jak nosisz. Jak lekka kamza, chest rig to można i na pas brać. U mnie się sprawdza imi defence na biodro (tworzywo). Całość bardzo wygodna i co najważniejsze nie lata. Czaję się na coś "na kamzę" ale przy czołganiu myślę, że lepsza jednak biodrówka.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Załącz zdjęcie sprężynki. Aż, tak krzywa?

 

Mam pełnego colta TM/army (załączałem tu foto na poprzedniej stronie). Mogę go pchnąć na części, jakby się który zdecydował, tj. tak wolałbym z 2-3 osoby/więcej części, bo klamka sprawna, a dla głupiej sprężynki jej nie unieruchomię (a warto, bo zewnętrzne części metalowe są od TM'ki).

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...