Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podstawy podstaw...


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stalker wystarczy że gość przeczyta 3 tematy niżej i już ma odpowiedź na temat tego sklepu, a kilka tematów w górę i ma opisane snajperki ... Sorry ale ja mam tyle lat co on a troszkę inaczej się zachowuję. Następnie się odbija to na tym że większość gier jest +18. Proponuje wypierdzielić te wszystkie rozmowy i nie zawracać dupy WazoN-owi

Edited by Kedaros
Link to post
Share on other sites

Stalker wystarczy że gość przeczyta 3 tematy niżej i już ma odpowiedź na temat tego sklepu, a kilka tematów w górę i ma opisane snajperki ... Sorry ale ja mam tyle lat co on a troszkę inaczej się zachowuję. Następnie się odbija to na tym że większość gier jest +18. Proponuje wypierdzielić te wszystkie rozmowy i nie zawracać dupy WazoN-owi

 

Myslisz, że to zrobi, skoro ma problem przeczytać kilku tematów dotyczących replik?

Link to post
Share on other sites

Spokojnie Panowie ! Ja już wiem, co chciałem wiedzieć, jeżeli istnieje możliwość proszę moderatora o zamknięcie tematu. Widzę, że trochę spamowisko się robi.

 

Serdecznie dziękuję za WSZYSTKIE odpowiedzi, pozdrawiam.

Może kiedyś przyjdzie nam się spotkać na polu asg ? ;)

Link to post
Share on other sites

Stalker wystarczy że gość przeczyta 3 tematy niżej i już ma odpowiedź na temat tego sklepu, a kilka tematów w górę i ma opisane snajperki ... Sorry ale ja mam tyle lat co on a troszkę inaczej się zachowuję. Następnie się odbija to na tym że większość gier jest +18. Proponuje wypierdzielić te wszystkie rozmowy i nie zawracać dupy WazoN-owi

 

Skoro wiesz, że sklep jest nieuczciwy, to po co go do diabła polecasz? Ogarnij się. :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...