Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH][GAZ] Desert Eagle .50AE Chrome Stainless (TM)


Recommended Posts

Witam :D

Nakręciłem krótki filmik aparatem (dlatego bez głosu). Jest troche ciemno , ale kręciłem to odrazu po kupnie.

WYKONANIE:

Jest naprawde świetnie wykonany, jeżeli ktoś myśli że jest to plastikowa zabawka niech weźmie to bydle do ręki . Część nieruchoma body zrobione w 3/4 z metalu , ruchomy zamek kompozyt. Wszystko błyszczy (miodzio). Wbrew pozorom nie jest łatwo go zarysować np : o suwak ,paznokieć itp.

BLOW BACK:

No tutaj to trzeba pochwalić tokyo marui , kopie naprawde mocno (można poczuć namiastkę realizmu).

Magazynek bardzo dobrej jakości nie przepuszczający gazu itp.

ZA WYKONANIE : 5/5

BLOW BACK 5/5

GG 5/6

WAGA 6/6 :D Armata

REALIZM 6/6 pomijając troche plastiku :D

 

LINK:

FOTA: http://baz.iserwer.net/arek/Desert.jpg

FILM: http://baz.iserwer.net/arek/Desert.mov

Pozdrawiam !! :D

Link to post
Share on other sites

Siema

Jeżeli taki problem zaistniał to moge wysłać zainteresowanym na emaila :lol: a jakoś wieczorem podrzuce na serwer

 

 

 

Co do deserta czarnego , powiem tak :D jest to dokładnie to samo ,ale chrome sie lepiej prezentuje. Jezeli masz jakies dokladne pytania to wal .

Link to post
Share on other sites

Jako że jestem bardzo zdolny ...

Zepsułem sobie dziś Deserta

Mianowicie spadł mi sam zamek (zapomniałem przesunąć bezpiecznik żeby trzymał górna część gnata).

 

 

Stan zamka bardzo dobry lekkie otarcie na rogu .., niestety ta sprężynka która trzyma obudowę (pozwala na wracanie obudowy ) wypadła łamiąc cypel trzymający ją ... , nie wiem co mam zrobić i czy da się to przykleić .

 

POMOCY !!

Lepiej serwis czy odtłuszcić i przykleić część ??

PZdr Arek

Link to post
Share on other sites

Cze

Lepiej oddaj na serwis, nie warto ryzykować większego uszkodzenia przy kolejnej wpadce z bezpiecznikiem a pozatym klejenie nie będzie tak wytrzymałe jak wymiana na nowy element. W moim DE zawór dolny przy magazynku zaczął puszczać gaz, podobno częsty objaw w niskich temp w DE, wiec odesłałem na serwis. Pozatym nie mam nic do zarzucenia temu modelowi. Dobrze leży w dłoni ;) kopie i to celnie, jeżeli chodzi o gazożernośc, przy 10 st. dało sie wystrzelać 2,5 magazynka na zimowym gazie.

Link to post
Share on other sites

Witam 8)

Zdziwiło mnie to bardzo ... , jak testowałem go z precyzyjną lufą oddałem strzał z około metra i przebiło magazyn(kula zatrzymała się na ostatniej stronie) zaś bez precyzjnej przebijał 3/4 ). Karton o szer 25 cm przebija z odległosci ponad 20 m (w tym kartonie o szer 20 znajduje się mały kartonik szer 10 w ktorym znajduje kazda kulke) czyli mozna wnioskowac iz przebija scianke duzego i malego :lol: ).

 

Obecnie zastanawiam się nad wymianą zamka na metalowy (ale nie wiem jak to wpłynie na replikę).

Link to post
Share on other sites

Pomyślałem o początkach ..., i przyszło mi na myśl (jak mało jest stron ,które ukazują dużo zdjęć gunów , kiedy rozważałem na kupnem DESERTA chciałem znaleźć więcej zdjęć ,zaczerpnąć infromacji ale niestety nic nie znalazłem . Dla zainteresowanych daje foty).

MAM NADZIEJĘ ŻE SĄ W MIARE DOBREJ JAKOŚĆI :)

 

Obraz%20065.jpg

Obraz%20066.jpg

Obraz%20078.jpg

Obraz%20086.jpg

Obraz%20088.jpg

Obraz%20091.jpg

Obraz%20093.jpg

 

 

Miałem dużo AEGów i powiem że podstawowe TM (ak47,M4) mają małą moc w porównaniu do Pustynnego Orła :D .

 

Ps: Jak ktoś ma czarną wersję i dostęp do aparatu to niech wrzuci fotki

PZdr[/img]

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Pozdrawiam wszystkich maniaków asg. To mój pierwszy post na tym forum :D

Mam pewne pytanie odnośnie tego desert'a - jakie kulki najlepiej niesie ta armata, bo nie chciałbym kupić nieodpowiednich kulek i wydac niepotrzebnie kase 8) pewnie te kulki to 0.25 ale nie jestem pewny do końca...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...