Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG-Wiatrówka karabinek


Recommended Posts

Na wstępie chciałbym się przywitać :] To chyba tyle z tego :D

 

Mam zamiar w najbliższym czasie kupić jakąś broń w granicach 1000-1200zł (w ostateczności kilka stówek więcej + dodatkowe koszta modernizacji) typu karabinek wyborowy.Najlepiej by był samopowtarzalny.Już na początku dodam,że nie mam zamiaru używać jej do walki,tylko do strzelania rekreacyjnego typu tarcza itp. Więc nic nie stoi na przeszkodzie by była to armata.

Początkowo brałem tylko pod uwagę wiatrówki ponieważ ASG kojarzyło mi się z dziecinnymi pistolecikami na kulki lecz po zobaczeniu kilku cudeniek i po przestudiowaniu z lekka ich parametrów narodził się dylemat i przyznam,że zgłupiałem.Wiatrówki raczej są mocniejsze od ASG lecz zasięg jet bardzo podobny.O co biega?

Wczoraj przeszukałem internet i znalazłem SWD A&k. Według pewnego artykułu jest to w miarę dobry karabinek w stosunku ceny do jakości oraz prosty w modyfikacji http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/71098-swd-ak/ Coś jednak Mnie tknęło i może się czepiam lecz SWD jest karabinkiem samopowtarzalnym,a to nie jest.Jeżeli miałby to być karabinek jedno strzałowy to wolał bym by odwzorowywał realia.Myślałem już nawet nad czymś pokroju M82A1 Barrett ponieważ jest automatykiem (jak wiatrówki CO2) lecz nie jestem pewny ile by wyniosła modyfikacja części i czy były by one dostępne na naszym rynku.

 

W tym momencie zwracam się do Was. Co dostępnego na rynku polskim według was będzie walić daleko,celnie,odzwierciedlać realia i kosztować ok.1200zł w wersji oryginalnej oraz nie sprawi kłopotu przy modyfikacjach.

 

Mam nadzieje,że nie namieszałem :D

Pozdro

Edited by BlackShaman
Link to post
Share on other sites

A czemu nie ASG.Przecie nie ma różnicy czy strzelam się z kimś czy do tarczy.M82 to tylko przykład,był pod ręką :] @Kedaros,widziałem już to i raczej odpada z wiadomego powodu.Chodziło o jakiegoś elektryka by za każdym oddanym strzałem nie musieć przeładowywać .A wiatrówka przypomina mi z wyglądu broń myśliwską niejakiego pochodzenia i z tego powodu piszę. No w ostateczności jeżeli snajperki nie zaliczają się w tej granicy cenowej to może być jakiś karabinek szturmowy,który po tuningu będzie mocny i daleki.Tylko nie M4 bo to jest już przereklamowane :]

Edited by BlackShaman
Link to post
Share on other sites

A czemu nie ASG.Przecie nie ma różnicy czy strzelam się z kimś czy do tarczy.M82 to tylko przykład.:] Chodziło o jakiegoś elektryka by za każdym oddanym strzałem nie musieć przeładowywać .A wiatrówka przypomina mi z wyglądu broń myśliwską niejakiego pochodzenia i z tego powodu piszę.

 

Porównaj sobie skupienie z wiatrówki która nie ma hopsiupa do repliki asg która ma hopsiup - będzie co porównywac.....

Link to post
Share on other sites

Jako dawny "wiatrówkowicz" doradzam - wybierz wiatrówkę.

 

W ASG główną zabawą jest strzelanie DO KOGOŚ, działanie w teamie + cała otoczka militarno survivalowa.

 

Jeśli zależy Ci na samym strzelaniu - wybierz wiatrówkę - radość będzie większa. Za 1200 zł można mieć coś naprawdę fajnego, gdzie raczej Twoje umiejętności będą wpływać na celność, a nie kaprysy hop upa i krzywych kulek.

 

Strzelanie do tarczy - swoją drogą, ale jaka radość jak zainwestujesz w lunetę i pobawisz się w strzelanie do dalszych celów, te wszystkie poprawki, przewyższenia itd. - miodzio.

 

A potem spodobają Ci się customy i będziesz wymyślał skąd wykombinować piękne łoże do swojej giwerki ;-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...