Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MB03 - kilka pytań.


Recommended Posts

Cześć.

Mam kilka pytań odnoście "snajpy" Mb03 jako podstawy.

 

Czy Komora HU jest dobra czy trzeba ją wymienić?

Czy wstawić tam stabilizator lufy wewnętrznej?

Czy jak wstawię tam M150 to zespół spustowy wytrzyma czy trzeba kupić wzmocniony? A może wzmocniony zaczep spustowy firmy Deep Fire?

Jak już zespół spustowi to zespół cylindra wytrzyma? Czy wymienić coś?

Dźwignia przeładowania wytrzyma czy kupić metalową od JG ze specshopu?

Czym się różni zespół cylindra Bore Up od zwykłego?

Czy precka firmy Deep Fire jest dobra czy kupić tą Falcona?

 

Zaznaczam, że szukałem dużo o tuningu MB03 i znalazłem temat o VSR-10 G-Spec od TM ale czytałem że g-spec różni się czymś.

To ma być "tania" snajpa, części będę dokupywał jak będę miał na nie pieniądze.

Dziękuję za pomocne odpowiedzi, pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Wiem tylko tyle, że taniej snajpy nie ma, zapłacisz więcej od aega (wliczając upgrade) a zasięg będzie może nawet słabszy jak w zwykłej Cymie 028 no ale:

Tyle co wiem takiej sprężyny nie wytrzyma ten zestaw, kupić należy nowy. Kupić najwyżej można promyka triggerzero set ew jest możliwość zakupienia z allegro, pewien użytkownik robi w miarę tanie zestawy, gwarantuje że się nie rozwala nawet przy M260(dostajesz dożywotnią gwarancję). Cylinder do wywalenia, kupić nowy, precka i gumka to podstawa, jeżeli ma to być snajpa... to polecam PDI albo Edgi.

 

Jeżeli szukałeś dużo to nie wiesz że nie ma "taniego snajpera" ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Napisałem "to ma być "tania" snajpa, części będę dokupywał jak będę miał kasę".

Teraz, mam odłożone 600zł (jak na razie) doliczę do tego kieszonkowe do grudnia, oraz kasę na gwiazdkę i wychodzi, no... prawie 1000zł.

Kupuję to jako podstawę - tuning na celność (jak na razie) - na moc przyjdzie jeszcze czas :)

 

Co z tą komorą Hop-Siup? Stockowa dobra czy do wymiany? Bo 400 zł piechotką nie chodzi.

Link to post
Share on other sites

Jak kupisz gówno, to i tak nie wyciągniesz z gówna więcej niż gówno. Tak jak w algebrze Boole'a a+0=a gdzie a to gówno, a 0 to tuning, z którego i tak nic wyjdzie...

A bazą pod tuning są repliki za więcej niż 1000zł.

Edited by Traker
Link to post
Share on other sites

My broń boże nie wiemy lepiej - wszyscy jesteśmy zieloni.

Tak czy siak. Byle elektryk z preclufą i dobrą gumą będzie miał lepsze skupienie i zasięg zapewne też, niż to po ' jakiś ' tuningach.

Tak jak pisałem - czysto Twój wybór. Decyduj czy chcesz wyrzucić kasę w błoto, czy wybrać jednak coś innego.

Link to post
Share on other sites

W miarę tanią bazą pod tuning jest SR-25 P&J, bo ma V.2 LONG, który jest dość wytzymały, nie trzeba dużo wymieniać, żeby mieć dość dobry karabin. Oczywiście mówię tu o mniej więcej 500 FPS, bo żeby mieć więcej to musisz wyrzucić ponad 1500zł. Nie będzie to snajpa, bo 500 FPS nie daje ci jakiejś super dużej przewagi, ale jak będzie dobra gumka, komora, precka i dobre doszczelnienie to będzie miał dobrą celność i zasięg. Ewentualnie możesz pomyśleć nad CM.032. Żeby coś z tych replik dobrego zrobić powinieneś się zamknąć w 1000zł, ale jak już mówiłem nie będzie to super snajperka. Oczywiści mówię tu o używanych replikach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...