Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Identyfikacja typu cylindra


Recommended Posts

Witam. Pisałem o tym w temacie o tej replice (cm.003), ale brak odpowiedzi, więc przenoszę się z pytaniem na grunt bardziej ogólny :icon_razz2:

 

Mój problem jest następujący: cylinder w GB mojej gietki nie ma dziurek. Dla porównania na zdjęciach GB z recenzji tejże repliki widać takową dziurkę bardzo dobrze.

 

 

Oto zdjęcia mojego GB:

 

http://imageshack.us/g/840/zdjcie0020jv.jpg/

 

 

Chodzi mi o potwierdzenie, jaki typ cylindra to jest.

 

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Oj jest temat jaki cylinder do jakiej lufu a i w sklepach sa opisy co do czego i jakie oznaczenie.

Ty masz cylinder typ0 bez dziurki .Bo raczej nie spotkałem się aby ktoś montował cylinder z dziurka tak aby nie było go widać z żadnej strony ale wiesz cuda sie zdarzają.

Link to post
Share on other sites

Wiec cuda sie zdarzają.

Jeżeli replika zakupiona w sklepie i gwarancja to ślij jak z 2 reki to rozbieraj sprawdź jak jest dokładnie i zmieniaj cylinder.

To ci strzela ale kule pewnie wariują po przeleceniu 70-80% zasięgu ?

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

No właśnie numer polega na tym, że na 50 metrów trafiam bez większych problemów w puszkę po coli :icon_biggrin: Replika na gwarancji, kupiona w Zbrojowni. Myślę, że po prostu otworzę GB i się przekonam. Jeśli to rzeczywiście typ 0 to dziwne, aczkolwiek nawet mi na rękę, bo planuję przedłużać lufę.

 

W okół osi nie obracałem bo nie chce się ruszyć.

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites
No właśnie numer polega na tym, że na 50 metrów trafiam bez większych problemów w puszkę po coli :icon_biggrin:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Zawsze jak czytam takie teksty to stwierdzam że z replikami powinna być taśma miernicza 50m w zestawie jako gratis ... :icon_rolleyes:

Link to post
Share on other sites

 

Zawsze jak czytam takie teksty to stwierdzam że z replikami powinna być taśma miernicza 50m w zestawie jako gratis ... :icon_rolleyes:

Też tak myślę :P Żeby nie było off`a to napiszę tak: Jak strzela, nic się nie rąbie, kulka nie skręca jakoś za bardzo na końcu lotu to po co cudować ?

Link to post
Share on other sites

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Zawsze jak czytam takie teksty to stwierdzam że z replikami powinna być taśma miernicza 50m w zestawie jako gratis ... :icon_rolleyes:

 

Przypadkiem posiadam niemały kawałek ziemi na którym od kilku lat przestrzeliwuję repliki, oraz bawię się w strzelanie tarczowe. Innymi słowy nie strzelałem "przez okno" czy "w lasku koło domu", a 50m nie było "na oko".

I szczerze to nie wiem po kiego grzyba się z tym tu wcinasz... rozumiem, że często ludzie rzucają liczbami które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, ale jak tu, do cholery, podać prawdziwe dane, skoro jakakolwiek dokładność od razu jest traktowana jak wymysł?

 

 

 

Też tak myślę :P Żeby nie było off`a to napiszę tak: Jak strzela, nic się nie rąbie, kulka nie skręca jakoś za bardzo na końcu lotu to po co cudować ?

 

Szczerze? Nie wiem. W sumie, jaka by odpowiedź nie była, i tak nic z tym nie planuję na razie robić. Po prostu ciekawość.

 

 

 

Tak czy inaczej dzięki wszystkim. W wolnym czasie otworzę GB i się przekonam :happy:

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites
Przypadkiem posiadam niemały kawałek ziemi na którym od kilku lat przestrzeliwuję repliki, oraz bawię się w strzelanie tarczowe. Innymi słowy nie strzelałem "przez okno" czy "w lasku koło domu", a 50m nie było "na oko".

"Trochę" już w tym siedzę, "parę" replik" miałem i "parę" replik zrobiłem. A dużo większe "parę" replik widziałem. I mam miarę. Więc wybacz ale bełkot, że ze stockowej G36C Cymy z 50 metrów trafiasz w puszkę po Coli, schowaj w buty, będziesz wyższy. Bo każdy kto ma choć trochę pojęcia w temacie czytając taką bzdurę uśmiechnie się z politowaniem. No chyba że imponowanie 13latkom wychowanym na CoDzie jakimiś bzdurnymi i nierealnymi osiągami sprawia Ci frajdę.

 

I szczerze to nie wiem po kiego grzyba się z tym tu wcinasz...

Wcinam się (i będę to robił dalej) gdzie i kiedy mi się podoba, od tego jest forum żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie :icon_cool:

 

rozumiem, że często ludzie rzucają liczbami które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

I Ty robisz dokładnie to samo.

 

ale jak tu, do cholery, podać prawdziwe dane, skoro jakakolwiek dokładność od razu jest traktowana jak wymysł?

Sprawdź definicje słów "dokładny" i "prawdziwy", potem przeczytaj to zdanie ze zrozumieniem i dostrzeż, jak bardzo jest pozbawione sensu.

I odpowiadając na nie w takiej formie w jakiej jest (spróbuję jakoś sensownie odpowiedzieć na bezsens) - to że podasz bzdurę ale dokładną (czyli bajkowy zasięg i bajkową celność z określeniem dokładnej odległości i wielkości celu zamiast "około") nie znaczy że nagle wszyscy w bzdurę uwierzą.

 

PS: Jeśli już lecimy Twoją miarą - G36C CM z tego co pamiętam ma około 400FPS i lufę coś koło 25cm, i trafia w puszkę po Coli 50 metrów. Z ilu w takim razie metrów i w co trafia Twoje SWD które ma rzekomo SP170 Guardera i lufę 590mm (czyli zapewne do 600FPS bliżej niż dalej)?? Z 200 metrów w zapałkę?? :icon_lol:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

PS: Jeśli już lecimy Twoją miarą - G36C CM z tego co pamiętam ma około 400FPS i lufę coś koło 25cm, i trafia w puszkę po Coli 50 metrów. Z ilu w takim razie metrów i w co trafia Twoje SWD które ma rzekomo SP170 Guardera i lufę 590mm (czyli zapewne do 600FPS bliżej niż dalej)?? Z 200 metrów w zapałkę?? :icon_lol:

Chyba się nie rozumiemy. Czy ja piszę, że trafiam 10/10 w puszkę? Napisałem, że nie ma z tym większych problemów, tzn. po wstrzelaniu się potrafię powtórzyć strzał w cel takiej wielkości i ten strzał trafi. Innymi słowy skupienie na 50m (+- 1 metr jak się już tak czepiasz) jest zadowalające.

I powtórzę się: nie widzę sensu w podważaniu przez Ciebie tych danych. Moim interesem jest podać tu liczby poprawne bo temat jest o moim problemie.

 

Ale jako, że już nie specjalnie rozmawiamy na temat, a inni użytkownicy potwierdzili, że może być to zły cylinder (tym samym odpowiadając na temat), prosił bym o zamknięcie tematu :happy:

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...