Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek StG 44


Recommended Posts

Witam, jestem właścicielem StG 44 i lepiej poinformowane osoby wiedzą, że zdobycie magazynka do tej repliki graniczy z cudem (przynajmniej w polsce)

Mam proste pytanie: czy ktoś ma na zbyciu takowe magazynki lub wie, gdzie można je odnaleźć.

 

Dziękuję za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Też mam ten dylemat .

W PL nie ma już od jakiegoś czasu jak i na zagranicznych (znanych mi na chwile obecną) pustki .

Jeżeli ktoś zna zagraniczny sklep gdzie są dostępne to pls o link.

Można by jakieś zbiorcze zmówienie zrobić .Ja na razie ratuje się tym ze kolega nie jeździ na spotkania i pożyczam od niego ale sam również chętnie kupił by 2 mag dla siebie.

 

Ps.A już info gdzie można kupić górne body to już dla mnie bajka.

Link to post
Share on other sites

Też mam ten dylemat .

W PL nie ma już od jakiegoś czasu jak i na zagranicznych (znanych mi na chwile obecną) pustki .

Jeżeli ktoś zna zagraniczny sklep gdzie są dostępne to pls o link.

Można by jakieś zbiorcze zmówienie zrobić .Ja na razie ratuje się tym ze kolega nie jeździ na spotkania i pożyczam od niego ale sam również chętnie kupił by 2 mag dla siebie.

 

Ps.A już info gdzie można kupić górne body to już dla mnie bajka.

 

Nic dodać nic ująć.

Link to post
Share on other sites

Wedle danych z WGC magazynki do Sturmgewehr'y są już nie produkowane, także znalezienie ich w jakimkolwiek sklepie (u nas czy za granicą) będzie naprawdę ciężkie - lepiej nastawić się na poszukiwanie używanych.

 

Snipernr1 - "body" nie kupisz nigdzie, sam miałem ten problem z moim 1-szym StG (pękło mi w tym cienkim miejscu zaraz pod rączką zamka) i niestety jedynym rozwiązaniem jest zakup drugiej repliki (super hiper kleje i inne wynalazki typu "płynna stal" prędzej czy później i tak pękały).

Link to post
Share on other sites

No mi tez przez moja nieuwagę pękło w tym miejscu. Reanimuje to po złożeniu w całość PASTA EPOKSYDOWA ALUMINIOWA METAL K043Y ale przy rozbieraniu lubi pękać wtedy jak wybijam tylną tulejkę.Spróbuje poxyliną teraz z obu stron robiąc większa szczeline miedzy elemantami.

 

Replika przechodzi lekki tuning pod lipola stick 11.1V 1,3 Ah nano-tech 25-50C dostępne na HobbyKing .

 

Ale tą informacja o magach to mnie trochę zasmuciłeś :icon_cry: . Tym bardziej że od niedawna na poważnie zacząłem etap stylizacji/reko .

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

Kurde, to ile ich było skoro tak szybko poszły ? 4 w dostawie ? Człowiek chyba musi się przesiąść na MP40, tam przynajmniej ma x magazynków, nawet jeśli to tylko lowcapy :).

Oj, z tym też coraz ciężej - kiedyś można było je dorwać praktycznie wszędzie i o każdej porze dnia i nocy. Dzisiaj trzeba już troszkę poszperać, a że pasują do 3 różnych replik (a poza tym właścicieli eMPika jest chyba troszkę więcej niż StG) można mieć taki niefart, że wszędzie będą "out of stock".

Link to post
Share on other sites

A po co wam dodatkowe magazynki , toż to hi-cap ?

 

Nanteris jeśli o mnie chodzi to raczej jako zapasowy w razie awarii /uszkodzenia.

Na typowej stylizacji masz ograniczenia (przynajmniej na których byłem ) i tu luz a na spotkaniach gdzie preferuje się stylizacje ale nie jest obowiązkową to jednak drugi mag jest bardzo przydatny.

Ps. Na ta druga właśnie wybieram się w tą niedzielę. KLIK

Link to post
Share on other sites

... ale można go przerobić na low- lub mid-capa - sam mam 7 sztuk tak właśnie zrobionych.

 

Dla zainteresowanych:

http://ww2aa.proboards.com/index.cgi?board=armoryarchives&action=display&thread=6687

 

 

Pozostaje mi podziękować za takie info.Przynajmniej jest sens kupować ładownice do STG a nie latać z pomiętymi pustymi.

Sturm jak będę miał problemy z przeróbka to Cię trochę pomęczę na PW.A na razie to trzeba czekać na grzechotki .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Wczoraj, bawiłem się przed zakupem swoich dwóch sztuk i maksymalnie można kupić na raz 15 szt. ciekawe czy to jakiś limit czy może mają tyle na stanie. W sumie dziś sprawdziłem mają tylko 8 sztuk już jak max . czyli 15 - 5 Sniper i -2 Ja czyli nie było ich zbyt dużo :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Wczoraj, bawiłem się przed zakupem swoich dwóch sztuk i maksymalnie można kupić na raz 15 szt. ciekawe czy to jakiś limit czy może mają tyle na stanie. W sumie dziś sprawdziłem mają tylko 8 sztuk już jak max . czyli 15 - 5 Sniper i -2 Ja czyli nie było ich zbyt dużo :D

 

Wczoraj, bawiłem się przed zakupem swoich dwóch sztuk i maksymalnie można kupić na raz 15 szt. ciekawe czy to jakiś limit czy może mają tyle na stanie. W sumie dziś sprawdziłem mają tylko 8 sztuk już jak max . czyli 15 - 5 Sniper i -2 Ja czyli nie było ich zbyt dużo :D

 

Ja brałem 2 szt jak co ;) Zawsze zostają jeszcze militaria-łódź link wyżej. Pozdr

Edited by brod3c
Link to post
Share on other sites

To dziwne z tym limitem 15 sztuk, bo zeszłym tyg. sprawdzałem, ile jest na stanie i w koszyku miałem 43 sztuki(okroiło z wpisanej ilości 66).

 

Spóźnialskich informuję, ze już magów nie ma(są jeszcze low-cap`y do MP40 i STEN`a - 12 sztuk).

Edited by Sepp
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...