Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Która z "tych" replik Najodpowiedniejsza ?


Recommended Posts

Nie, nie są. Przez moje ręce przewinęło się przynajmniej 11 emek boyi STOCKOWYCH. i wszystkie strzelały gorzej od CM.028 lub czasem na jego poziomie. Gieta od JG strzela na poziomie CM.028, choć moje egzemplarze mniej siały, strzałt były od tej najtańszej cymki celniejsze. Gieta od Cymy bije te repliki na łeb, tak samo jak seria RK Boyi. Ale to Twoja kasa, jak dla mnie możesz nawet kupić dwa skorpiony od wella. ;)

Link to post
Share on other sites

Miałeś tą najdłuższą gietkę w ręce? Według mnie jest nieporęczna i na dłuższą metę niewygodna bardzo. Gietka Cymy waży (prawie) tyle samo,prezentuje się naprawdę nieźle,tak samo jak RK boyi ze stalowym korpusem. Jak wolisz dłuższą wersję to nie problem,można kupić front grip z CA np. i lufę zewnętrzną dłuższą ;) Jak chcesz w miarę tanie M4 to pomyśl nad PJ już.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz w miarę tanie M4 to pomyśl nad PJ już.

 

I co mu da to PJ? Mialem doczynienia z PJ (kolegi z teamu), 2 razy wysylany na gwarancje, za kazdym razem inne uszkodzenie pojawiajace sie srednio co 2 tygodnie. Dzis nie strzela dalej niz na 20 metrow... NIE MA DOBRYCH eMek do 800zł (Uzywka) lub 1k (nowa). Ponizej to chinskie loterie, gorzej niz w totto-lotto...

 

@Topic: G36 CYMY albo seria RK. W tym przedziale cenowym, oczywiscie :)

Edited by Graven
Link to post
Share on other sites

I co mu da to PJ? Mialem doczynienia z PJ (kolegi z teamu), 2 razy wysylany na gwarancje, za kazdym razem inne uszkodzenie pojawiajace sie srednio co 2 tygodnie. Dzis nie strzela dalej niz na 20 metrow...

 

 

U mnie wręcz odwrotnie. Kolega kupił emkę od PJ już 3 lata temu i dopiero niedawno wysłał na serwis. Czysta loteria.

Link to post
Share on other sites

I co mu da to PJ? Mialem doczynienia z PJ (kolegi z teamu), 2 razy wysylany na gwarancje, za kazdym razem inne uszkodzenie pojawiajace sie srednio co 2 tygodnie. Dzis nie strzela dalej niz na 20 metrow... NIE MA DOBRYCH eMek do 800zł (Uzywka) lub 1k (nowa). Ponizej to chinskie loterie, gorzej niz w totto-lotto...

 

@Topic: G36 CYMY albo seria RK. W tym przedziale cenowym, oczywiscie :)

 

 

Chińskie repliki to loteria ;] PJ trzyma poziom ,będzie lepsze od tego boyi a o to chyba chodzi.

Link to post
Share on other sites

Witam , ja jestem tutaj nowy, zresztą też dopiero co zaczynam zabawę w ASG . Mam zamiar zakupić pierw karabinek patrzę, przegladam czytam , Chcę zakupić CM042A http://www.gunfire.pl/product-pol-1152191506-CM042A.html co sądzicie o nim da radę ? Będę się strzelał praktycznie tylko na otwartej przestrzeni lasy itd więc chyba to 450 fps nie jest za dużo ? może w tej cenie doradzicie mi coś innego ? z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

wszystkie cymy 0.4x mają stalowe body oprócz 42 zwykłej i literowanych

faktycznie nie jest stalowe, w takim wypadku dołozę to 60 czy 70 zł i zakupię http://www.gunfire.pl/product-pol-1152192539-CM040D.html na początek chyba mi starczy :D bez przesadyzmu :)

 

Czas do rana na poprawienie pisowni. Niepoprawiony post wyląduje w śmieciach

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

OFF - Kupiłbym Gietke od CYMy jeżeli miałaby ona ja w takiej wersji "długiej" jak pokazałem bo taka "krótka" mnie już tak nie kręci ;/Więc mówiecie że wszystkie są wporzadku jeśli chodzi o dane techniczne itp?

Nic oprócz kasy nie stoi na przeszkodzie aby ją kupić i lekko zmodyfikować. Nowy długi front grip, dłuższa lufa z precką, do tego może jeszcze gumka hopka i masz pancerną replikę jaka Ci się podoba świetnie strzelającą.

Link to post
Share on other sites

RK Boyi całe są stalowe. ;) A cymy tylko body i tłumik.

 

Tak? Znaczy się,ja sugerowałem się opisem ,dawno nie miałem w ręku RK z boyi w sumie.

 

pozostałe elementy takie jak lufa zewnętrzna,

tłumik płomienia oraz przyrządy celownicze zostały wykonane również z metalu(ZnAl).

 

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/rk-01w-real_wood_boyi-2637.html

Link to post
Share on other sites
Polecam, na start okej. Jednak te plastiki są tragiczne.

 

Wcale nie są tragiczne, poza tym w tej replice zmiana na drewno nie będzie dobrą operacją. Ta wersja AK nie występowała z drewnem, zaś plastik w replice jest całkiem przyzwoity.

 

Z drugiej strony stalowy Bojacz będzie lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...