Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kwa usa/lmt o co chodzi?


Recommended Posts

Witam

Zastanawiam się nad kupnem m4a1 kwa i tu zaczyna się mój problem.

Jaka jest różnica pomiędzy LMT/USA ? Czytałem już o tym ale ale po prostu tego nie ogarniam...

jakie są to repliki i jaka jest pomiędzy nimi różnica? i dlaczego tak duży przedział cenowy?

 

http://allegro.pl/colt-kwa-m4-a1-full-metal-i1873220759.html

 

a

 

http://allegro.pl/kwa-colt-m4-a1-full-metal-m4a1-ii-gen-2gx-i1873445194.html

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

LMT Defender ASG/KWA jest to replika M4 firmy KWA tylko z oznaczeniami.

ASG robi oznaczenia na licencji LMT (masz wszystkie oznaczenia firmy LMT) na wyprodukowanej przez KWA M4.

Różnica w oznaczeniach - jak kupujesz i pisze M4 KWA - nie ma oznaczeń.

Jak kupujesz i pisze - LMT Defenter 4 R.I.S. - masz M4 od KWA z oznaczeniami LMT, naniesione przez firmę ASG która sprzedaje trochę drożej owe repliki.

 

Dlaczego taka różnica - tego nie wiem.

Edited by Christophy
Link to post
Share on other sites

Nic a nic, TYLKO i wyłącznie oznaczeniami się róźnią.

 

I czytałem(choć wątpię, że to prawda) ASG/KWA ma lufę półprecyzyjną a KWA zwykłą. Proszę nie wierzyć mi na słowo i czekać na wypowiedź kogoś bardziej kompetentnego.

Edited by Crusader
Link to post
Share on other sites

Jeżeli już kupie ten karabin to czy są do niego jakieś dobre lufy precyzyjne?

Czytałem że ta replika ma niestandardową długość lufy.

I czy jest warta swojej ceny bo w jednych komentarzach pisze że wszystko jest idealne w stocku a w innych że gumka hop-up jest do wymiany. Jak to jest z tym?

Edited by Krasan
Link to post
Share on other sites

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1919

Weź to bo na Asgshopie już nie mają.

Za tuning bierz się właśnie na Asgshop. Weź

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=614 + jakiś tłumik

Najsłabszym ogniwem(z tego co wyczytałem) replik KWA jest tłok, który także możesz dostać w tym sklepie. Z gumkami bywa różnie, koledzy Ci doradzą jaką kupić.

Edited by Crusader
Link to post
Share on other sites

Proponuje kupić na asgshopie albo w zbrojowni co do repliki LMT/KWA bardzo dobrze wykonana replika tematów było mnóstwo odnośnie zalet i wad .Ja posiadam replikę od dłuższego czasu i uważam że nie potrzebujesz lufy precyzyjnej, bo skupienie jest bardzo dobre co do gumki to u mnie słabo kręciła więc wymieniłem na Systemę Energy i w końcu dobrze kręci , zasięg jest całkiem dobry nawet na kulkach 0,28.

Edited by mikej8
Link to post
Share on other sites

Ale po co mam kupować w asgshop skoro na allegro mam taniej ? :P

 

Dlatego, żeby mieć gwarancję porządnego sklepu, a nie kogoś, kto może nie odpowiedzieć na maila.

 

Odnośnie lufy w LMT - z wykonanych przez jednego użytkownika wynika, że ma większy przekrój niż w KWA USA, ale jest precyzyjnie wykonana i w gruncie rzeczy jej wymiana nie jest konieczna, ma jakość podobną do luf w cenie Systemy.

Link to post
Share on other sites

Zamierzam kupić na asgshop M16 LMT Defender KWA.

Różni się tym że w Ameryce niedozwolone są oznaczenia na replikach prawdziwej broni więc broń gotową wysyłają

do Danii lub Tajwanu gdzie grawerują oznaczenia więc osiągi się nie zmieniają.

 

A odbiegając od tematu to porada:

 

Co do wymiany części to na www.asgshop.pl masz profesjonalne części,na start polecam Gumkę prometheusa a na przyszłość Sprężynę

SP140 Guardera ponieważ nie opłaca się montować SP130 gdyż stock ma M120. Silniki w M4 KWA którą chcesz kupić i M16 KWA są te same

i użytkownicy mówią że po wsadzeniu SP150 beż innych części nie ma problemu z strzelaniem.A co do baterii to najlepiej lipola.Co do tuningu przed wysłaniem repliki to masz go za darmo,przesyłkę chyba również.

Edited by koxysz
Link to post
Share on other sites

Stalker sprężyna SP120 ma 390-410 fps (zależy od części i uszczelnienia repliki) a SP140 daje 435-459 fps (również zależy od części i uszczelnienia). Pytanie tylko skąd ci się wzięło 500 fps, jak w SWD A&K masz 500 fps a tam jest M150.

 

Mówisz to w teorii, czy w praktyce? Bo znam 2 modele M4 KWA, w które włożono M130 Ultimate (podobnie twarda jak Guarder) i na chrono wyskoczyło od 500 do 530 fps. Repliki KWA mają rewelacyjną szczelność.

 

Nie porównuj chińskiej sprężyny do sprężyn markowych. Poza tym szczelność układu w SWD A&K jest nieporównywalna z KWA. :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Zamierzam kupić na asgshop M16 LMT Defender KWA.

Różni się tym że w Ameryce niedozwolone są oznaczenia na replikach prawdziwej broni więc broń gotową wysyłają

do Danii lub Tajwanu gdzie grawerują oznaczenia więc osiągi się nie zmieniają.

 

 

Chłopie Ty czytasz co piszesz bo wg. Ciebie to te repliki w stanach robią :bialaflaga: nie pisz głupot.

Nie ma magicznej fabryki Made in USA, repliki są robione dla poszczególnych dystrybutorów zgodnie z zamówioną wersją w jednej fabryce na Tajwanie.

PS. W stanach oznacza się repliki ASG poprzez pomalowanie końcówki lufy na kolor czerwony.

Edited by memonic1
Link to post
Share on other sites

Tak wszystko pięknie ładnie tylko że ja nie jestem milionerem :P

Chciałem się poradzić czy kwa w każdym rodzaju (LMT/USA) są takie same (nie różnią się jakością, osiągami itp.)

Jestem początkujący i wiem że mi na początek pasowała by jakaś tania replika ale nie chcę mieć jakiegoś lipnego chinola.

Co do tuningu na początek chyba nie jest potrzebny. Jak sądzicie ?

Link to post
Share on other sites

Więc te repliki:

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4240

http://www.casg.pl/product-pol-991-Bezkonkurencyjne-KWA-USA-M16-BR-Gen2.html

Różnią się tylko oznaczeniami i lufą? Ten z ASGShop nie jest w niczym gorszy, mimo 250 zł różnicy (chociaż ten też jest z oznaczeniami)?

EMki na ASGShop są już dostępne, chyba im dostawa przyszła.

Aha, na ASGShopie mają eMki KWA 2 generacji? Czy pierwszej?

Edited by Karabin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...