Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Która z tych kamizelek lepsza?


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale słuchaj, to nie jest moje hobby zycia bym wydawał na kamizelkę 700 zł, na buty 600 zł a na kurtkę 600 zł, no i może karabin za 4000, choć interesuję się wojskiem i chcę iść do wojska.

Ale ja to robię dla zabawy..

Co lepszego możesz polecić?

 

Też tak mówiłem a teraz to nawet sprzedaję sprzęt gitarowy który zbierałem 7 lat. Airsoft nie należy do tanich rozrywek, jeżeli nie masz dużo kasy na sprzęt to nie ma mowy o rekonstrukcji. Możesz się strzelać repliką za 300 pln i w mundurze za 30 pln ale z biegiem czasu to zaczyna wciągać coraz bardziej i dostrzegasz, że czegoś Ci brakuje, że potrzebujesz czegoś więcej. Zaczynasz od 300 pln a potem inwestujesz w to całą kasę jaką posiadasz. Co do tych kamizelek: chiński badziew, sam latam w CIRAS'ie od ACM'a i przyznaję, ciężki, mało poręczny, dobrze wyglądający i nic poza tym. Rzepy musiałem opalić by się nie strzępiły, każdą wystającą nitkę teraz opalam. Dużo roboty jest przy nim. Zastanów się dokładnie czy chcesz się lansować czy strzelać z kumplami w lesie. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Właśnie, powiem ci Pyzdra, ze nigdy jeszcze nie byłem na imprezie, bo w moim regionie nagle gdy dołączyłem do ekipy to skończyły się imprezy od 16 roku, i sa na razie tylko +18, więc mało się strzelałem i nie mam doświadczenie. Jak więc widzisz, ja się staram opierać na intuicji i moich widzimisię.

Link to post
Share on other sites

Zabijcie mnie. A ja "rekonstruuję się" na Pokemon Szturmkomando.

 

"Cześć, stylizuję się na wojsko polskiego albo nawy sils, na razie mam cm.028 (wiem, bardziej pasuje do ruskih, ale kolega mowil, ze silsi tez uzywaja), adidasy zarne i minudur flekar helikona (podobno na tajne misje bo biorą). teraz szukam kamizelki i poniewaz lubie WP to wybieram między cirasem, ktorego wp nigdy nie uzywalo, a plate carrierem (choc nie mam zamiaru nosic balistyki bo nie wiem co to). Powiedzciue mi, ze wybralem dobrze, bo zadnej krytyki nie przyjme."

 

Pewnie masz dwa hi capy i kamizelka jest Ci zupełnie niepotrzebna. Ale ok. kup LBV jak pisał Stalker, bądź zwykłego chest rigga (w cenie do 100 zł nawet oryginał złapiesz). W Twoim przypadku nawet pattern 83 się sprawdzi (używane na allegro w okolicach 5 dyszek).

Link to post
Share on other sites

Chcesz rekonstruować/stylizować się na SEALS w miarę tanio i dobrze?

 

To polecam odtwarzać troszkę starszy okres np 1999-2000.

 

Tutaj foty rekonstruktorów.

 

Trójmiasto:

https://picasaweb.google.com/109113196541545523096/RekoSEALsGreensideOps#

 

Belgowie:

http://militaryphotos.net/forums/showthread.php?2301-What-airsoft-kit-do-you-have&p=4197564#post4197564

 

Ekipa Lord-a Sexa (no to co ten robi akurat tanie nie jest)

http://s113.photobucket.com/albums/n206/DuuFFman77/

 

 

Wtedy wystarczy dobrze złożony ALICE lub beltkit na bazie LBV + LC2/LC3. Poza tym spoooro da się w to upchnąć ( sam nosiłem 13 magów do emki bez problemów - 6 w LBV + 6 w dwóch ładownicach ALICE + 1 w replice).

 

Rekonstrukcja będzie droższa od stylizacji (dochodzi trochę rzeczy) ale nadal jest to w miarę tania sprawa (jak na rekonstrukcję). A poza tym bardzo klimatyczna.

 

Jak masz jakieś pytania to zapraszam na PW

 

@Lesio - do tego okresu akurat CM028 pasuje...:) ale helikon i CIRAS juz nie.

Edited by Wolfi
Link to post
Share on other sites

Przepraszam wszystkich za pomyłkę, po prostu źle zrozumiałem pojęcia i pomyliłem się, ja chciałem się stylizować. Po prostu by wyglądać, a nie miec to samo.

 

Myślę, że pogrubienie wystarczy ;). Wielkości czcionki nie zmieniaj. /LgN

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Szukaj a znajdziesz, mnie się udało ostatnio capnąć plate carriera black hawka w DDPM za 200zł. Nie kupuj szpeju z taiwana czy innych Made in PRC, miałem chińskiego cirasa i chassisa, i powiem, że stary styrany chest rigg DPM był od nich lepszy, pruły się, rozlatywały a nawet nie miały takiego koloru jaki powinny mieć. Kup jakiegoś chesta, jak już koniecznie chińskiego to Chicoma czy jakoś tak, najlepszy do AK. http://allegro.pl/chikom-ladownica-napiersnik-kamizelka-chest-rig-i1893869036.html o tutaj taki ładny :3

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

"By wyglądać a nie mieć to samo."

Zakładam, że strzelasz się maks. rok czasu. Mogę Cię zapewnić, że jak zobaczysz kilku "odpicowanych" ersoftowców to zmienisz swoje zapatrywania na typ odwzorowanej jednostki/ kraj jeszcze kilka razy.

Poza tym, wybacz, ale (dla mnie) stylizacja to kupowanie czego się da w oryginale, a to co kosztuje bajońskie sumy (słuchawki, radia za 1000zł, prawdziwa balistyka, itp.) zostawiam dla rekonstruktorów.

Bo określanie mianem stylizacji czegoś, co może w bardzo dużym uproszczeniu wygląda jak szpej żołnierza jakiejś tam formacji/jednostki/etc. wydaje mi się cokolwiek niepoważne, żeby nie powiedzieć śmieszne.

 

No, ale "ja się stylizuję na marins" to już +10 do lansu, respectu i poczucia wartości.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...