Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika karabinu snajperskiego a leworęczność


Recommended Posts

Koledzy wyżej dobrze mówią, strzelanie to nie pisanie, ja jestem praworęczny ale bez problemy składam się do strzału na obie strony.Wiem że AEG i spring to co innego ale trochę treningu i pewnie dasz rade,poza tym widziałem patent z obracaniem karabinu na bok po oddanym strzale i przeładowywaniu, strzelcowi temu wychodziło to bardzo sprawnie nawet w pozycji leżącej.

Edit. Literówka

Edited by mihalozmc
Link to post
Share on other sites

Jak wszyscy wiemy cm.28 jest najlepszą bazą pod snajperkę :D. Oj Aztek, Aztek.

Gość pyta się, czy kupić tą pseudo-snajperkę za 200zł. Odpowiedź brzmi nie. Do tego jest początkujący, więc lepiej żeby nauczył się korzystać najpierw z AEG (a CM.028 na początek to najlepszy wybór), a dopiero potem myślał nad czymś mocniejszym.

Link to post
Share on other sites

Nie, koleś mówi, ze chce zacząć ze snajperstwem. Ja wiem, że za 200zł sie nie da ale Ty odpowiadasz nie na temat ze swoim CM.28. To czy jest początkujący czy nie jest sprawą jego, jego kasy i komfortu jego kolegów na strzelance. Nie zbawiajcie całego świata tymi cymami tylko zwyczajnie odpowiadajcie na pytanie. Nie brzmiało ono "co polecicie zamiast snajperki za 200zł" ani "z jaką repliką dobrze zacząć się strzelać".

Link to post
Share on other sites

Lewy, sądzę, że na 40-50m możesz liczyć.

 

Dex, on pytał o skuteczny. Spotykasz się z tymi pukawkami o wiele częściej niż ja, więc - naprawdę Twoje średnio miały taki zasięg? Ja strzelałem z 3-4 stocków prosto z pudła nówek i kilku używanych, i 50m to był zasięg maksymalny, skuteczny to raczej 30-40.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję, ale teraz bez jaj jaki skuteczny zasięg ma MB03 ?

 

Koledzy Ci dobrze radzą- odpuść sobie.

Zasięg (skuteczny) tych "snajperek" to około 30 metrów. Teraz wyobraź sobie, że koledzy mają elektryki, a ich zasięg jest taki sam. Wniosek? Wracasz do domu bez "fraga" bo podczas gdy ty musisz dokładnie wycelować i strzelić (dodam, że jeśli Ci się to uda, to zazwyczaj kulka leci "panu Bogu w okno") to ktoś puści do Ciebie seryjkę i tyle.

Link to post
Share on other sites

Za 310 zł dostaniesz nówkę CM.028.

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028-172.html

Wiem, że tak można zwiększać i zwiększać budżet, ale to jest naprawdę jedna z najtańszych propozycji z pewnością warta uwagi - przy odrobinie szczęścia może bezawaryjnie pracować latami.

 

To ja dodam od siebie,że właściwie to można ją wyrwać taniej na gunfire.pl tylko trzeba wyrobić sobie voucher (u nich na facebooku) i wtedy będzie replika za 280zł czy tam 270zł i zostanie na kulki :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...