Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Identyfikacja sprzętu z fotki.


Recommended Posts

AOR nie zawsze = SEALs. Są foty, gdzie afgańczyk biega w AOR2 ( leśny AOR ). Ja na ten temat się nie moge wypowiedzieć, nie posiadam wiedzy w tym temacie.

 

A to IMO mogą być wszelkiego rodzaju afgańskie SFy, które współpracują z MARSOCiem, SEALs, CAG, USSF itp. ANA czy nawet ich "komandosi" nie zawsze chodzą w Woodlandzie, afgańskim pixelowym camo czy stalowych piżamkach.

 

Może ktoś światły rozwiąże tę sprawę.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

IMO to Marpat pustynny (nie trzeba patrzeć na kamuflaż tylko na krój, G3 to to nie jest), a goście na zdjęciu to faktycznie ANA. Warto spojrzeć na buty czy słuchawki.

 

Co do faceta po lewej - nie jest pulchny ani przypakowany jak Foka, tylko grubo ubrany. Widać, że spod bluzy wystaje kołnierz polara co go zapewne tak pogrubiło.

 

Chociaż z drugiej strony Foki widziałem już we FROGu. Mianowicie podczas zdjęć do 'I am that man' - https://lh4.googleusercontent.com/-U22peexQLJM/Tqvx4Uvz3HI/AAAAAAAAAt4/85v68UhXLZY/s800/090427-N-4205W-352.jpg

Link to post
Share on other sites

A czapkę ktoś rozpoznał, taka fajna fikuśna ;). Ogólnie sam się zdziwiłem, że mi się spodobał outfit ANA. Nie mam zamiaru odgrywać żadnych jednostek, a w SF wszelkiego rodzaju jest to fajne (można się inspirować) że świetne łączą cywilną nutę z militarnym charakterem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...