Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gaz czy AEG?


Recommended Posts

Znalazłem trochę na forum odnośnie repliki ARMY i nie jest w sumie tak źle. Myślę, że przy dobrym użytkowaniu nie będzie wielkich problemów. Jedyne co mnie ciekawi, to jakie ma zużycie gazu, bo ktoś tam się wypowiedział, że mu zżera sporo - pytanie co to znaczy sporo? :)

Link to post
Share on other sites

Możesz także dokupić do M92F konwersję metalową guardera - koszt ok. 300-350zł (nie orientuję się) na specshopie.

Trzymajcie mnie... Do pistoletu za 80zł zakładać metalową konwersję... Tak w ogóle bebeszki repliki do niej nie podejdą.

Link to post
Share on other sites

Moje Army zaczęło syfonować 2 tygodnie po zakupie...

 

Mówicie tu o strzelaniu z pistoletu na 30 metrów. Ciekawe, ale taka sytuacja zdarza mi się na strzelaniach - a odwiedzam je dość często - baaardzo rzadko. Pistoletu używa się do samoobrony, żeby trafić wroga atakującego z bliska (5-10 metrów) lub go postraszyć, zmienić pozycję i wymienić magazynek. Do tego więcej niż 200 fps nie jest potrzebne. Kogoś leżącego za drzewem z klamki pewnie nie traficie, choćby miała 500 fps (no może poza Dexterem :).

 

Ewentualnie broń boczną używa się w pomieszczeniach, gdy mocną broń zarzuca się na plecy. A ile razy widzieliście pomieszczenia z widocznością na 30 metrów? :zastanawia: Może przestańmy teoretyzować, co?

Link to post
Share on other sites

Jeśli komuś zależy na realizmie, to zdecydowanie nie powinno się mu polecać Beretty od STTI, ponieważ jest to jeden z najmniej realistycznie wykonanych gaziaków na rynku. A konwersja Guardera nawet nie wiem czy spasuje, bo przecież Beretta z STTI blowbacku nie ma.

 

Do 300 złotych od siebie polecę coś z KWA. Wiem, że opinie są różne, ale niegdyś te pistolety uchodziły za bardzo fajne w tej cenie. Sam jestem posiadaczem STI od KWA i za wyjątkiem jednej, małej awarii - jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Jak widać temat się wyczerpał Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...