Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DBoys RK-03 WS (AKS-74 Full Steel)


Recommended Posts

Witam,

czy ktokolwiek jest w stanie powiedzieć gdzie można dostać to cudo? W polskich sklepach, które przeglądałem jest wersja W. Replika ma bardzo dobre recenzje na zagranicznych serwisach. Czy to dobry sprzęt dla początkującego? Interesują mnie repliki bloku wschodniego, które po lekkim tuningu będą przez kilka sezonów w pełni sprawne (bez większych usterek). Mając na myśli lekki tuning, mówię o gumce hopup, dystanserze, akumulatorze, ładowarce oraz ewentualnej lufie precyzyjnej. Czy jeszcze jakieś części przydały by się modyfikowane w tej replice? Podkreślam, że jestem zupełnie początkujący i to byłaby moja pierwsza replika. Niestety rejestrowałem się dość dawno temu i nie mogę tworzyć tematów w "Jestem zielony", dlatego proszę o przeniesienie.

Link to post
Share on other sites

W wersji WS w Polsce pojawił się jak na razie tylko RK-06, czyli to samo w wersji ze stałą kolbą. Można zakupić w Gunfire, tylko trzeba ładnie poprosić (mają obie, W i WS, wysyłają jak leci, ale jak jesteś z Wrocławia, to przejdź się i kup w stacjonarnym). Replika spełni Twoje oczekiwania i jest dobrym wyborem na początek.

Link to post
Share on other sites

Jako, że nie ma i nie będzie na razie w gunfire.pl ani w ogóle nigdzie w Polsce RK-03 w wersji WS, to zastanawiam się nad RK-01 WS. Czy ta broń ze względu na swoją długość nadaje się tylko do CQB? Czy są do niej lufy precyzyjne i czy jej wstawienie zwiększy skupienie kul na dłuższym dystansie i pozwoli swobodnie strzelać też na otwartej przestrzeni?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...