Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki i G36


Recommended Posts

Witam postanowiłem zmienić coś w swoim G36 i padło na magazynek. Posiadam tylko 1 Hi-Cap, więc miałem kupić kilka low lub mid, ale magazynki od G36 są dla mnie brzydkie przez te wystające po bokach zaczepy.

I mam taki dylemat, że nie wiem czy kupić za 60zł adapter do magazynków M4, czy kupić i przerobić magazynki od G36?

Przerobienie polegało by na usunięciu tych zaczepów i zjechanie papierem ściernym na gładko co wy na to?

Robił ktoś może takie coś?

Edited by lasota9393
Link to post
Share on other sites

Dodam coś od siebie - też niedawno stałem przed takim wyborem - wybrałem magi M4 i jestem zadowolony.

Kupiłem adapter Battleaxe, już z dobrym kanałem podającym kulki. Tak jak Lesio napisał - w fabrycznie nowych adapterach owych firm mogą się kulki zacinać.

Co do samych magazynków :

 

Nie wszystkie magazynki idealnie podają kulki w adapterach. Używając metalowych magów ( na 90% BOYI ) i musiałem podklejać przód magów, żeby w ogóle podawały - tak samo było w adapterze JG.

Kupiłem PMAGI ( wersję ekonomiczną ) i idealnie podają bez żadnego podklejania. Musisz być świadomym tego, że kilka kulek ( 5-6 ) zostaje w adapterze, więc przy użytkowaniu reali wychodzi o 5 BB's mniej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...