Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobrze wybrałem?


Recommended Posts

Oto link do repliki:

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm0003-black_cm-2570.html

 

Dobrze wybrałem replikę? Lepiej kupić nową czy używaną? Jaki kolimator do niej? Czy cena nie jest zawyżona? :zastanawia:

Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję :happy:

Jak coś to walcie prosto z mostu, jestem zielony :P

 

EDIT: Jakiej wagi kulki do tej broni?

Edited by 123123qwe
Link to post
Share on other sites

Replika ok, ale myślę że bull-pup lepiej by się celował (bezsensowne zdanie)

 

Jeżeli nie masz nic przeciwko dorzuceniu paru groszy to zastanów się nad tym :

 

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/au-2g_jg-891.html

 

waga przeniesiona na kolbę, ręka trzymająca przód karabinu wolniej się zmęczy,

 

 

Proszę o pisanie postów zgodnie z zasadami języka polskiego. Zaoszczędzi mi to trudów korekty a Wam nerwów po moich komentarzach.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Replika ok ale myślę że bull-pup lepiej by się celował

 

jeżeli nie masz nic przeciwko dorzuceniu paru groszy to zastanów się nad tym

 

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/au-2g_jg-891.html

 

waga przeniesiona na kolbę ręka trzymająca przód karabinu wolniej się zmęczy

 

Tylko więcej kasy nie włoże bo nie będę musiał kolimatora kupić. Dzięki, zastanowię się nad tym.

EDIT: A do tej repliki jaka waga kulek?

Edited by 123123qwe
Link to post
Share on other sites

Replika ok ale myślę że bull-pup lepiej by się celował

 

jeżeli nie masz nic przeciwko dorzuceniu paru groszy to zastanów się nad tym

 

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/au-2g_jg-891.html

 

waga przeniesiona na kolbę ręka trzymająca przód karabinu wolniej się zmęczy

 

Hunter czy ty wiesz co ty piszesz ?? Ten Steyr jest jednym słowem gorszy od Giety Cymy.To co ty mówisz o systemie bull-pup to są kompletne bzdury. Tak myślisz czy to są twoje domysły,czy udowodniona teoria ??

Mam rpk cm.051 i najlepsze do niego są 0.25 g tak samo powinno być w Cm003.

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

Hunter9909 - Moim zdaniem bull pup , nie odgrywa , aż tak dużej roli , żeby nie powiedzieć , bardzo małej ,a dodajmy że nie wiesz do czego służy. A po za tym AUG od Jg jest gorszy od Giety Cymy, cięższy troszeczkę ,a krótka wersja giety naprawdę w żaden sposób nie ``przeciąży`` ci ręki :D

 

EDIT: hokager mnie buiegł ;P

Edited by Rogi
Link to post
Share on other sites

AA bym zapomniał. Można dokręcić tóumnik do tej g36c?

 

 

Tómnik najlepiej dokręcić do oporu. A tłumik to zależy jaki ale z zasady na wyloy lufy.

Arend

 

Dzieci zajmijcie wy się lepiej edukacją. A na airsoft przyjdzie jeszcze czas.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Tłumik dokręcisz bez problemu,o ile dobrze pamiętam to gwint jest lewoskrętny 14mm (jeśli się mylę to proszę o poprawienie).

Tylko po co Ci ten tłumik jeśli można zapytać? ;)

Już lepiej kupić lufę precyzyjną lub gumkę HU - chociaż na mojej stockowej dobrze się sprawuje replika i jeszcze jej nie wymieniałem. Polecam kulki 0.25g.

Link to post
Share on other sites

Replika ok, ale myślę że bull-pup lepiej by się celował (bezsensowne zdanie)

 

Jeżeli nie masz nic przeciwko dorzuceniu paru groszy to zastanów się nad tym :

 

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/au-2g_jg-891.html

 

waga przeniesiona na kolbę, ręka trzymająca przód karabinu wolniej się zmęczy,

 

 

Proszę o pisanie postów zgodnie z zasadami języka polskiego. Zaoszczędzi mi to trudów korekty a Wam nerwów po moich komentarzach.

Arend

 

Mamy tu taką zasadę, że zieloni nie pomagają zielonym, albo inaczej mówiąc: nie wiesz, to się nie odzywaj :P

 

 

 

Co do kulek, to ja w mojej gietce używam 0,28.

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

Tłumik dokręcisz bez problemu,o ile dobrze pamiętam to gwint jest lewoskrętny 14mm (jeśli się mylę to proszę o poprawienie).

Tak zgadza się lewoskrętny jest.

Tylko po co Ci ten tłumik jeśli można zapytać? ;)

Wyglądasz na zdziwionego. Z tłumikiem jest fajniejszy dźwięk, można ukryć dłuższą lufkę, oraz oczywiście dodaje + do lansu:D. Więc jeśli nie jesteś aż tak ciekawski to chyba było zbędne pytanie.

Link to post
Share on other sites

Tak zgadza się lewoskrętny jest.

 

Wyglądasz na zdziwionego. Z tłumikiem jest fajniejszy dźwięk, można ukryć dłuższą lufkę, oraz oczywiście dodaje + do lansu:D. Więc jeśli nie jesteś aż tak ciekawski to chyba było zbędne pytanie.

 

 

Tak super,ale po co chować dłuższą lufę skoro to w sumie nic nie daje? Fajniejszy dźwięk.. już lepiej zainwestować w jakąś lepszą baterię 9.6V lub lipo i będzie lepszy dźwięk. Wywalanie kasy w tłumik od razu na początku przygody z ASG kiedy można taką kasę przeznaczyć na przydatniejsze rzeczy jest wg mnie bezsensowne. Więc to nie było raczej zbędne pytanie,po prostu chciałem chłopaka uświadomić,że za te 100-120zł za które się kupi jako taki tłumik można przeznaczyć na prec lufę lub dołożyć trochę i kupić prec lufę z gumką HU.

 

W dodatku pytanie nie było skierowane do Ciebie - bez obrazy.

Sam posiadam tłumik,ale miałem go w zestawie już z pistoletem - ani razu nie użyłem go w akcji na nim bo tylko zawadzał. W replice może i się przydać,dodaje lansu itp. itd. ,ale chciałem dowiedzieć się od 123123qwe po co mu ten tłumik.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Tak super,ale po co chować dłuższą lufę skoro to w sumie nic nie daje? Fajniejszy dźwięk.. już lepiej zainwestować w jakąś lepszą baterię 9.6V lub lipo i będzie lepszy dźwięk. Wywalanie kasy w tłumik od razu na początku przygody z ASG kiedy można taką kasę przeznaczyć na przydatniejsze rzeczy jest wg mnie bezsensowne. Więc to nie było raczej zbędne pytanie,po prostu chciałem chłopaka uświadomić,że za te 100-120zł za które się kupi jako taki tłumik można przeznaczyć na prec lufę lub dołożyć trochę i kupić prec lufę z gumką HU.

 

W dodatku pytanie nie było skierowane do Ciebie - bez obrazy.

Sam posiadam tłumik,ale miałem go w zestawie już z pistoletem - ani razu nie użyłem go w akcji na nim bo tylko zawadzał. W replice może i się przydać,dodaje lansu itp. itd. ,ale chciałem dowiedzieć się od 123123qwe po co mu ten tłumik.

A czy autor napisał, że chce już kupować tłumik? Spytał tylko czy da radę zamontować :icon_razz2:

 

A o długość lufy i działanie tłumika to całkiem osobne tematy. Tak jak pierwsze jest kontrowersyjne, tak fakt tłumienia dźwięku (słyszanego przez cel) nie podlega dyskusji. Rzecz jasna mowa tu o prawdziwym materiale wygłuszającym, nie chińskim-czymś-tam.

Link to post
Share on other sites

A czy autor napisał, że chce już kupować tłumik? Spytał tylko czy da radę zamontować :icon_razz2:

 

A o długość lufy i działanie tłumika to całkiem osobne tematy. Tak jak pierwsze jest kontrowersyjne, tak fakt tłumienia dźwięku (słyszanego przez cel) nie podlega dyskusji. Rzecz jasna mowa tu o prawdziwym materiale wygłuszającym, nie chińskim-czymś-tam.

 

 

Skoro pyta to chyba jest zainteresowany kupnem tłumika teraz lub w niedalekiej przyszłości o ile nie posiada już takiego teraz..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...