Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CIRAS - Wersja ekonomiczna :)


Recommended Posts

Powiem tak, jeśli nie zależy Ci na tym żeby materiały kamizelki były dobrej jakości, nie przeszkadzają wystające nitki i marne szycie elementów które pierwsze puszczają przy normalnym użytkowaniu i magazynki które latają w ładownicach podczas biegu, rzepy które mogą szybko stracić swoje właściwości i pękające klamry.

Chcesz mieć jednak tanią kamizelke z dużą ilością kieszeni które możesz w przyszłości wymienić na markowe. Jest to wybór dla Ciebie :D

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, jeśli nie zależy Ci na tym żeby materiały kamizelki były dobrej jakości, nie przeszkadzają wystające nitki i marne szycie elementów które pierwsze puszczają przy normalnym użytkowaniu i magazynki które latają w ładownicach podczas biegu, rzepy które mogą szybko stracić swoje właściwości i pękające klamry.

Chcesz mieć jednak tanią kamizelke z dużą ilością kieszeni które możesz w przyszłości wymienić na markowe. Jest to wybór dla Ciebie :D

 

 

Zapomniałeś dodać czegoś o tym jak bardzo "wygodna" jest ta kamizelka kiedy wbija się w ramiona,no i świeci się jak nie powiem co ;)

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Miałem kilka ładownic i kieszeni w codurze wz 93 i olive, wszystkie się świeciły niemiłosiernie... do czasu gdy nie zostały pobrudzone o ściany opuszczonych budynków, a potem wyprane przez deszcz w lesie. Wiadomo, jak ktoś wynosi sprzet z domu raz w miesiącu to zazwyczaj się świeci.

Co do wygody, kilku znajomych miało dokładnie ten model i nie narzekali :D

Edited by Pawelo
Link to post
Share on other sites

Miałem kilka ładownic i kieszeni w codurze wz 93 i olive, wszystkie się świeciły niemiłosiernie... do czasu gdy nie zostały pobrudzone o ściany opuszczonych budynków, a potem wyprane przez deszcz w lesie. Wiadomo, jak ktoś wynosi sprzet z domu raz w miesiącu to zazwyczaj się świeci.

Co do wygody, kilku znajomych miało dokładnie ten model i nie narzekali :D

 

 

Ja tam odczułem naprawdę dużą różnicę jeśli chodzi o wygodę po przejściu na PC z MIWO L.

 

Kalashnikov podał ciekawe propozycje,pomyśl tylko czy wystarczy Ci miejsca na rzeczy w tych kamizelkach. Mam ten mały panel z PSTG i jest całkiem fajny,ale do CQB.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...