Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SZUKAM GLOCK`a


Recommended Posts

Witam z góry wiem że zostanę skierowany do "szukajki" gdzie byłem i w zasadzie nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie a mianowicie posiadam 17 od ARMY no już z 2 albo 3 latka i w zasadzie wszystko cacy z samą repliką ale magazynek przecieka strasznie więc replika jest zawodna niestety.. A sęk w tym że strasznie mi się podobają GLOCKI a magazynki są niestety drogie :/ i tu nasuwają mi się pytania...

 

Czy słyszał ktoś może o G17 na CO2?? Lub jaki GLOCK gazowy waszym zdaniem jest najmniej zawodny ale taki na pensję średnią krajową :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Poszedłem za słowami Arenda i kupiłem za 3zł mała tubkę silikonu rozłożyłem magazynek i zacząłem składać z tym że każdą część (poza tymi które się ruszają) obsmarowałem sylikonem i jak na razie działa i to nawet chyba lepiej niż szczelny "oryginał"

Jednak dalej chciałbym Glocka CO2 ale to może w przyszłości bo znalazłem magazynek do KSC na kapsuły CO2.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam rozumieć że zamiast uszczelek jest teraz silikon??

 

Silikon lepiej i na dłużej uszczelki niż uszczelka, ale czy zda to egzamin??

Nie będzie potem jakichś problemów?

Jak z późniejszym dostaniem się do wnętrza magazynka w celu np wymiany, dyszy gdy wszystko zasilikowane i trzyma mocno??

Link to post
Share on other sites

Seger jak zwykle wprowadził coś do tematu :)

Kwestia ceny jest tylko i wyłącznie sprawą danej osoby ponieważ dla Ciebie kupno kilku magazynków gazowych to nic a dla innych może to być dużo dlatego takie wtrącenia są co najmniej nie na miejscu..

Same magazynki w systemie TM kosztują ok 55zł

Również nie rozumiem porady o zakupie uszczelek i zaworów ponieważ napisałem że kupiłem sobie za aż 3zł mała tubkę sylikonu i mam 100% szczelności przynajmniej na magazynku bo test w wodzie nie pokazał żadnego pęcherzyka powietrza..

 

@Cupi

 

Wszystkie uszczelki zostały na miejscu tylko podczas składania każdy element wysmarowałem sylikonem ale nie duża ilością tak żeby po prostu to wszystko skleić bo i tak podczas składania uszczelki zrobiły swoje a sylikon miał tylko wypełnić miejsca w których uszczelka mogła się podwinąć czy załamać na koniec jeszcze zanim założyłem zaślepkę przejechałem sylikonem we wszystkich miejscach w których mogły powstać nieszczelności.

 

Co do samego demontażu to o to się nie martw spokojnie to wyrwiesz :) przynajmniej wiem że ja wyrwę bo użyłem dość elastycznego sylikonu wiem że niektóre potrafią prawie na kamień stwardnieć..

Link to post
Share on other sites

Kwestia dla mnie jest prosta - jeżeli stać cię na gaziaka to stać cię na magi. Chyba każdy liczy że z czasem przyda sie dodatkowy lub fabryczny sie zacznie rozszczelniać.

Tak samo : stać cię na podkręcenie repliki do 450-500 fps, to stać cie na boczną do strzelania na bliskie odległości. I raczej nie ma co tu dyskutować dalej.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Odkopuję (na szczęście nie zagrzebało się głęboko), bo mam pytanie wystarczająco zbliżone:

 

Chcę kupić Klocka 17-stkę. Dobrego. Solidnego. Trwałego. Żeby części zamienne dało się dostać bez bólu (nieodmienna przyczyna zgryzoty mojej z P99 Maruzena: replikę kupiłem, pięknie było, ale jak coś siadło - części zamiennych ni ma, Dexter dwa miesiące walczył o uratowanie repliki...). Ewentualne "oznaczenia jak w prawdziwym" akurat czniam i bimbam.

 

Cena gra rolę, naturalnie, ale bez przesadyzmu. Nastawiony byłem na TM'kę (forsa odłożona), ale jakoś od grudnia nigdzie jej nie widzę. Mamy marzec, moja cierpliwość zaczyna siadać.

 

A więc - Glock 17. Jeśli nie Tokio Marui, to co?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...