Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning AKM cm.048m


Recommended Posts

Wydaje mi się że powinieneś wyciągnąć 499,9948385495FPS.Gdybać to sobie można ,sprawdz na chrono.

 

 

 

Perski taka mała rada dla ciebie,weź odeślij tego AKM-a do jakiegoś serwisanta bo sam widzisz że te grzebanie słabo Ci wychodzi.

 

PS:Mówiąc serwisant mam na myśli serwisanta a nie kolegę kolegi który kiedyś jedną replikę rozłożył.

Edited by Ryba1993
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że powinieneś wyciągnąć 499,9948385495FPS.Gdybać to sobie można ,sprawdz na chrono.

 

 

 

Perski taka mała rada dla ciebie,weź odeślij tego AKM-a do jakiegoś serwisanta bo sam widzisz że te grzebanie słabo Ci wychodzi.

 

PS:Mówiąc serwisant mam na myśli serwisanta a nie kolegę kolegi który kiedyś jedną replikę rozłożył.

 

hola hola - jak słabo ? Cała ta zabawa z gearboxem zajęła mi nie więcej niż 40minut . Ten smar jest firmy classic army - specjalny do cylindrów .

No tak - odeślij , zapłac za przesyłkę "w te i we wte " i jeszcze za robociznę ... nie lepiej użyc do tego własnych rąk ?

 

Co do sprawdzenia fps - chodziło mi o "szacowanie" prędkości początkowej . ( chrono ni mom )

 

ps. dodam jeszcze że replika strzela i ma się dobrze ( wymieniłem kostkę sykową bo ta była usyfiona i w ogóle do du**)

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Jak Ci się nie chce wysyłać do serwisów (doskonale Cie rozumiem), to zostaw replikę w czorty, 490fps to bardzo dużo jak na szturmówkę. A jak sam chcesz się bawić to popróbuj z uszczelkami, teflonem czy sylikonem, to powinno pomóc.

 

Replika po prostu nie zawsze chce współpracować ;)

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Pytanie jedno chłopaki, czy stockowa głowica cylindra na stockowej sprężynie wytrzyma aluminiową głowicę tłoka o wadze 20g? Strzelam tylko na pojedyńczym i to na batce 8.4v.

http://gunfire.pl/product-pol-1152197104-Aluminiowa-lozyskowana-glowica-tloka.html takie ustrojstwo, strasznie przyciągnęło mnie to podwójne doszczelnienie.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pytanie jedno chłopaki, czy stockowa głowica cylindra na stockowej sprężynie wytrzyma aluminiową głowicę tłoka o wadze 20g? Strzelam tylko na pojedyńczym i to na batce 8.4v.

http://gunfire.pl/product-pol-1152197104-Aluminiowa-lozyskowana-glowica-tloka.html takie ustrojstwo, strasznie przyciągnęło mnie to podwójne doszczelnienie.

 

Według mnie powinna wytrzymać, ale takie podwójne doszczelnienie nie zrobi dużej różnicy w szczelności, podczas gdy tłok przesuwa się z dużą prędkością, ta duża uszczelka jest dociskana do ścian cylindra i głowicy tłoka, jeśli jej rozmiar jest odpowiedni, to nie ma mowy o nieszczelnosciach. Taką uszczelke, albo możesz dopasować gotową, albo trochę rozciągnąć by było lepiej. Co do materiału z jakiego jest wykonana to nic wg mnie nie zastąpi głowicy z tworzywa, która jest lżejsza i "szybsza" :P To alu raczej nie zmiażdży głowicy na stocku :D ale wiedz, że to podwójne doszczelnienie "dupy nie urywa" i raczej zaliczałbym do swego rodzaju chwytu marketingowego :p

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...