Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 (sprężyna)


Recommended Posts

Witam.

Zapewne będę zrugany za tego posta ale zaryzykuje:)

A mianowicie poszukuje kałasza sprężynowego do 200 zł. Przeszukałem forum ale nic sensownego nie znalazłem. Tak wiem że w tej cenie najlepszym wyborem była by pompka ale potrzebny mi jest kałasz. Czy ktoś mógłby mi coś polecić ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Elektryka niestety nie chce.

Replika jest mi potrzebna na zajęcia taktyczne ze Strzelca na wypady asg raczej bym ją rzadko używał. Elektryka nie chce ze względu na piach i inne zabrudzenia na które była by poddana i nie chciał bym go zniszczyć i potem płakać :)

 

Repliki P.1093 Cyma szukałem i na forum i w googlach jedyne co znalazłem to oferta sklepu Tanie Militaria( którego i tak nie ma na składzie ) http://www.taniemilitaria.pl/ak47-p1093-p-25.html

zapewne odradzicie mi zakupu w tym sklepie. Innych ofert niestety nie mogę znaleźć.

 

Niestety nie mam żadnego znajomego do którego bym mógł sie zwrócić o pomoc w doborze repliki.

Edited by FFSnu
Link to post
Share on other sites

Raczej sensowniej będzie podjechać do sklepu i kupic osobiście. Piotr (gość z filmików) mimo że staje na uszach żeby poprawić renomę sklepu nie odpowiada za sprawy sprzedaży wysyłkowej. A tam bywa różnie.

 

Edyt

Włeśnie gadałem z Piotrem i interesującej cię repliki niema i raczej nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Z Tanimi Militariami tragedii nie ma, choć rzeczywiście trzeba się liczyć z niskim poziomem serwisu no i słabą jakością wielu towarów, które oferują. Problem jest inny - tam też tej repliki nie ma.

 

A uszkodzenie sprężynowego kałacha Cymy uszkodzić łatwiej niż CM.028... ;)

Link to post
Share on other sites

Jak pompkę to wystarczy Ci do AGM'a za około 60 zł. Do tego co przeczytałem lepsza Ci nie potrzebna, a dzisiaj kryzys na świecie, pieniążki warte.

 

Czy mógłbym prosić o linka ponieważ jestem kompletnie zielony i na forum nie mogę nic wygrzebać.

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Prośba autora związana z wyczerpaniem tematuJeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...