Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

co na początek


Recommended Posts

Mam dylemat pomiędzy replikami do 200zł a za 300 czy 500. Ale chyba te za ponad 300 ponieważ chyba są mniej łamliwe i mają gearbox metalowy. Co możecie mi polecić.

 

Jestem zainteresowany produkcjami cyma bo nie posiadam kasy na np. Classic Army.

 

 

 

Pierwsze ostrzeżenie.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

To co najważniejsze już sobie sam podpowiedziałeś - metalowy gearbox. On robi dla repliki różnicę taką, jaką dla posiadacza malucha kupno jakiejś luksusowej audicy. Zdecydowanie bardziej warto dołożyć tą stówkę i wziąć coś z metalowym gearboxem.

 

Natomiast późniejsze repliki różniące się ceną, to już w dużej mierze jest jak wybór między luksusowym audi, mercem, a beemką w różnych wersjach wyposażenia.

 

Wiem, że moje porównanie pod kilkoma względami jest do bani, ale chodzi mi tylko o to, by w miarę Ci zobrazować przepaść jakościową istniejącą między replikami z plastikowym gearboxem i metalowym.

Najtańszym sensownym elektrykiem jest CM.028 (AK Cyma).

Link to post
Share on other sites

To co najważniejsze już sobie sam podpowiedziałeś - metalowy gearbox. On robi dla repliki różnicę taką, jaką dla posiadacza malucha kupno jakiejś luksusowej audicy. Zdecydowanie bardziej warto dołożyć tą stówkę i wziąć coś z metalowym gearboxem.

 

Natomiast późniejsze repliki różniące się ceną, to już w dużej mierze jest jak wybór między luksusowym audi, mercem, a beemką w różnych wersjach wyposażenia.

 

Wiem, że moje porównanie pod kilkoma względami jest do bani, ale chodzi mi tylko o to, by w miarę Ci zobrazować przepaść jakościową istniejącą między replikami z plastikowym gearboxem i metalowym.

Najtańszym sensownym elektrykiem jest CM.028 (AK Cyma).

Nie przesadzał bym z tą luksusową audicą. Ale taki VW Golf np. IV...

 

Co do tematu, autor widzę jeden z nielicznych samoszukajkowych... do wyboru w tym przedziale masz cm0.28 w wszystkich wersjach poza tą, z kolbą składaną AKS47 (łatwo to cuś połamać, a kolba raczej się przydaje) czyli cm028s. Do wyboru masz także najmniejszego z rodziny RK, czyli AKS74U tzn. RK-01. Jeśli bawi cię też gietka - G36 od JG, masz ich całą gamę od króciutkiej G36C, po giety z adapterami na magi od emki, ze zmienionymi kolbami, tudzież z dwójnogiem, ale niektóre z nich mogą już przekraczać twój budżet.

 

Od serca? Bierz RK-01W.

Edited by Śliwa
Link to post
Share on other sites

Ja bym i tak mimo wszystko polecał kupić coś używanego chociażby z naszego kochanego komisu :) Wystarczy, że dobrze poszukasz to znajdziesz naprawdę dobrą ofertę za bardzo sensowną cenę. W takim wypadku możesz już pomyśleć nad jakąś lepszą marką niż cyma.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

To zależy czy woli kałacha, g36, mp5, albo balonik na szyjce od butelki.

 

 

Serio? Pokazuję tylko autorowi ,że ma dobrą alternatywę.

 

@up: Poza tym za 500zł lepiej kupić nówkę niż używkę jakąś z wyższej półki.. chyba,że ma większy budżet,ale musiałby mieć kogoś ogarniętego z kolegów aby pomógł mu wybrać i wypytać sprzedawcę o szczegóły.

Skoro napisał na forum to znak,że prawdopodobnie kogoś takiego nie ma.

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Ze tak zacytuje post LogaNa ktory powinien wyczerpac temat :)

 

A czy zadałeś sobie choć minimum trudu by poszukać informacji na własną rękę? Problem, który opisujesz pojawia się tutaj średnio raz dziennie i nie widzę sensu by ponownie zaczynać dyskusję od początku.

 

Ułatwię Ci co nieco.

- seria RK z Boyi;

- seria starych AK Cyma (CM.028/031);

- seria G36 z JG;

- G36C Cyma;

- seria nowych AK Cyma (CM.040/048).

 

Pozdrawiam, G^.

Link to post
Share on other sites

Sugeruję zerknąć na gunfire... Jest tam jakaś "wielka promocja" i swoją drogą widziałem kilka fajnych replik przecenionych... Może tam coś wypatrzysz.... np: http://gunfire.pl/product-pol-1152196302-Replika-karabinka-szturmowego-GF36-3.html Co do tej repliki, to zastrzegam, że nie mam o niej bladego pojęcia, ale pewnie co bardziej doświadczeni koledzy pomogą... :)

Edited by Deadmaster
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...