Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Akumulator do kolby P90


Recommended Posts

Witam, mam problem... a właściwie zagwozdkę dotyczącą miejsca na baterię w kolbie P90. Jaki akumulator zmieściłby się tam? Aktualnie mam dziwny akumulator zrobiony domowej roboty(tak mi się wydaję) przez poprzedniego własciciela, no i co by nie było sprawdza się ale czuję, że batka się już kończy i czas na zmianę, a że nie wiem jaka tam wchodzi to w ciemno nie chcę kupować. Dla jasności replika to P90 Tokyo marui. Miał ktoś może problem z wyborem akumulatorka? Można tę kolbę jakoś przerobić?

Myślałem o jakimś lipo ale no za cholerę nie wiem czy wejdzie nawet najmniejszy ''paluszek''.

Zdjęcia kolby i batki jaka wchodzi:

 

http://imageshack.us/g/42/dsc02825sb.jpg/

Link to post
Share on other sites

Jest coś takiego jak przedłużka kolby, by mieściła większe baterie.

 

Lesiu Ty nie bądź taki chojrak. Wiem, że jest coś takiego ale nie potrafię zrobić takowej przedłużki sam. Gdzieś kiedyś widziałem na specshopie takie cudo ale teraz nie mogę znaleźć. Dobra, dzięki chłopaki spróbuję z tym li-po.

Link to post
Share on other sites

Radziul najszybciej będzie jak weżmiesz replikę do sklepu modelarskiego i przymierzysz. Modelarze mają spory wybór różnej wielkości baterii LiPo.

 

A w taką http://shop.ehobbyasia.com/ea-p90-butt-plate.html przedłuzkę naprawdę warto zainwestować. Ale niestety się trzeba będzie na parę dolarów wykosztować bo w polsce dostępna tylko jest z drugiej ręki.

Link to post
Share on other sites

Albo pogadaj z Erhilem czy się bardzo przyzwyczaił do swojej i nie chce się zamienić... ;-). Bo on na jakimś lipo bodaj jedzie.

A zresztą czy ostatnio nie chciałeś tego P sprzedać aby? ;-)

 

Chciałem ale jednak na dniach porównałem pare replik z moją P90'tka i jednak zostaje przy tym cudzie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...