Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kupno pistoletu sprężynowego przez niepełnoletniego


Recommended Posts

Cześć. Mam 16 lat i chciałbym zakupić sobie pistolet sprężynowy, taki za 40-50 zł. Pytając się doradców w jednym ze sklepów, jeden powiedział że mogę sam iść, drugi że z opiekunem, więc nie wiem już co myśleć. Problem w tym, że teraz nie mam jak przyjść z rodzicem, więc zależy mi na tym, aby można było samemu sobie taką pierdółkę kupić. I bardzo proszę nie pisać że jestem za młody czy coś, albo po co mi takie małe itp. Tata ma wiatrówkę z której strzelamy czasem, ale wolałbym mieć coś swojego, małego, nieszkodliwego. Nawet taki mały pistolecik na kulki :)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Eh... Zawsze znajdzie się sposób na obejście systemu, załóż konto na jakimś sklepie internetowym typu gunfire czy taiwangn, zamawiasz paczka przychodzi do domu odbierasz, a jak dobrze ugadasz się z kurierem to i rodzice nie będą wiedzieć o jego istnieniu.

 

Czy w dzisiejszych czasach ludzie nie potrafią już kombinować?

Link to post
Share on other sites

Jest 1 problem, są różni sprzedawcy, nie wiemy kto pracuje w sklepie obok Ciebie.

Jeden sprzeda karabin snajperski g&p po tuningu gnojkowi, inny poprosi o dowód przy zakupie zabawki za 6 dyszek. Skoro sie napaliłeś i wszędzie o to pytasz to jedź i sam sprawdź. Podpowiem że jest bardzo duża szansa e sprzedawca Ci to sprzeda.

Link to post
Share on other sites

Jakoś za "pompami" nie przepadam, najbardziej podobaja mi sie zwykłe pistolety. Ale kupno przez internet odpada, z przyczyn że w domu zawsze ktoś jest. Pójdę do sklepu ale jak będe wiedział że dostanę to małe cudeńko.

 

Edit: No niestety budżet przekracza, a więcej niż 60 zł. nie mogę wydać. Sprzedadzą mi taki mały pistolecik w sklepie? http://www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_sti_m1911_classic_%2816845%29_p5844.xml

Edited by Patryk_D
Link to post
Share on other sites

Tu masz pompę http://allegro.pl/strzelba-agm-i2025966660.html która jest świetna :P

 

A tu super pistolet ful metal :D http://allegro.pl/pistolet-asg-sti-off-duty-full-metal-spring-i2009682642.html ostatnio sobie go kupiłem i powiem że osiągi są po prostu niesamowite :D

 

Wyraźnie napisał,że chce kupić osobiście.. :bialaflaga:

 

 

W Krakowie jest też taiwangun.com ,może tam znajdziesz coś dla siebie. Nie powinni raczej robić problemu ze sprzedażą.

Link to post
Share on other sites

Jak nie pójdziesz to się nie dowiesz... W militariach raczej Ci nie sprzedadzą. IMHO nie warto kupować tego pistoletu. Jesteś z Krakowa, a tu mamy duży wybór w sklepach. Pojeździj, pooglądaj, popytaj.

Edited by patch
Link to post
Share on other sites

Patch, zapytałem się dwóch konsultantów Militaria.pl, z czego jeden powiedział że jak najbardziej moge sam przyjść i kupić, a drugi że musze przyjść z opiekunem. Ale po dopytaniu tego pierwszego upewnił mnie, tzn. starał się upewnić, że rozmawial kiedyś z pracownikiem, i "problemu nie powinni robić".

 

edit: w Taiwangun nie idzę czegoś z mojego przedziału cenowego (max. 60 zł.).

Edited by Patryk_D
Link to post
Share on other sites

Byłem w podobnej sytuacji, mając 17 lat poszedłem do gunfire kupić jakiś wypełniacz kabury, "żeby wyglądało" i kupić nie mogłem. Mało tego, nawet nie mogłem wziąć repliki do ręki przy sprzedawcy Oo. Podobno takie są zasady, ale myślę, że to zależy od obsługi sklepu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...