Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plan o stworzeniu para snajperska karabin na szkielet v3


Recommended Posts

Witam

Mam taki plan o stworzeniu para snajperska karabin na szkielet v3 z łożyskami kulkami 7mm.

Tu podaje cześć które chcę kupić:

 

-M140 - m130 Guarder

-tłok alu JBU -zębów: 14+1 full metal

-cylinder 0

-głowicę cylindra doszczelnioną SHS

- głowicę tłoka Guarder

-zębatki torque up - lub Element - Zębatki - Oryginal Torque

-silnik high torque

-Batka 9.6V - 3000mha

-Moc ok 500fps na kulkach 0.20g

Tylko ognie pojedynczy.

Moje pytanie jest takie czy te część będą pasował.

 

Zwracam się do bardziej doświadczonych o pomoc,wyborze cześć.

 

Zacznij pisać poprawnie, w przeciwnym wypadku Twoje posty zaczną znikać. /LgN

Link to post
Share on other sites
łożyskami kulkami 7mm.

 

ślizgowe będą bardziej niezawodne

 

-zębatki torque up - lub Element - Zębatki - Oryginal Torque

 

Zębatek Elementa nie bierz, weź SHSy

 

Do tego jeszcze długa lufa dobra guma, uszczelnienia...

A itak będziesz miał problem wyciągnąć na m130 5oo fps. Znam jedną osobę która to zrobiła.

Pomyśl nad Borkiem....

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Maksymalną moc chce uzyskać ok 470fps o wadzie 0.20g,żeby mógł spokojnie strzelać kulkami o wadzie 0,28g.

A długość prec lufy ok. 490 mm lufę firm Guarder lub inne markowej firmy.

GearBox V3 7mm jakiej firm brać.

A tłok to jakiej firm najlepiej wiem ,że tłok alu JBU i stalowymi zębami niszczy głowice.

Link to post
Share on other sites

Mam taki plan o stworzeniu para snajperska karabin na szkielet v3 z łożyskami kulkami 7mm.

 

Twoja rozmawiać z kolega i On byc spotter a Twioja być snajper. Mieć Wy wtedy para snajperska. Nie potrzebna wtedy szkielety ani V3 ( ani V1, ani V2 bo snajpera nie używa rakiet V2 ani V3 )

 

 

...snajperska karabin na szkielet v3 z łożyskami kulkami 7mm.

Twoja wziąć gar zupa i łycha. Twoja jeść zupa i czytać forum. Mądre człowiek tu już mówić dużo raz o takie karabina.

 

Tu podaje cześć które chcę kupić

 

Moja też podaje ręka do "cześć" ale jej nie sprzeda !

 

0_o

 

A na poważnie - może starczy powertować troszkę forum ? :)

Edited by danesz
Link to post
Share on other sites

Przepraszam za bełkot.

1. Jakiej firm najlepiej wybrać tłok czy alu z zębami stalowymi czy kompozytowy i zębami stalowymi.

2. Lufę o długość chcę stawić około 450 mm o średnicy 6.03mm.

3. Dlatego wybrałem podstawę pod budowę gearbox v.III mniej pęka niż gearbox v.II.Gearbox

były stawiony w skórę G36.

4. Co do fps chce mi około 400 fps na kulkach 0,28g a dlatego ,żeby na końcowej odległość jeszcze było

odczuwalne uderzenie kulki np na odległość 65 metrów maksymalny zasięg repliki 75 metrów.

Edited by henno
Link to post
Share on other sites

Ja tym razem na poważnie.

Weź Ty chłopie się ogarnij- poczytaj trochę tego forum zanim zadasz kolejne idiotyczne pytanie.

Z lufy i GBV3 parasnejperki nie zrobisz.

Chociaż napisał byś jaka replika ma być bazą pod budowę no chyba ze będziesz robił od podstaw mając tylko lufe i GB to przepraszam.

 

Ps. Mniej filmów z Rambo więcej czytania .

Link to post
Share on other sites

A już pisałem G36 na oku miałem repliki pod budowę:

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/608-4-jg.html

Powiem krótko kupuje taką repliki i wywalam stockowy GB i stawiam o Zera zbudowany Gearbox to znacz wszystko od zero robione po wymiana zębatek, itp., rzecz w nim.

 

Także polecam czytanie z zrozumienia nie chce kogo urazić.

Co do pisowni mam problem z składania wyrazów i składaniu zdania.

Edited by henno
Link to post
Share on other sites

Chcesz robić snajperkę na 500fps ... a zwróć uwagę na to, iż niektórzy gracze robią tyle albo i nawet więcej FPS w swoich głównych replikach i strzelają do tego serią, a Ty chcesz ogień pojedynczy. Np. ja w zależności od strzelania mogę od 420-530fps.

 

Snajper jak to snajper jak to snajper musi mieć nad wrogiem spora przewagę, Ty natomiast w niektórych przypadkach byś odstawał. Ale jak tam Ci się podoba :icon_razz2:

 

Tłok JBU będzie spoko, zębatki weź od SHS, a sprężynę od guardera, polecam dobrze łożyska i kabelki niskooporowe + mosfet, pamiętaj też o dobrej komorze HU i gumie :icon_biggrin:

 

P.S. - ostatnie dwa zdania Twojego ostatniego postu ... dobra, przyznam się, mi brak słów :bialaflaga:

Edited by Tomek_GGRS
Link to post
Share on other sites

już w stocku masz wzmocniony gb v3 więc wymiana jest niepotrzebna, dodatkowo są tam jeszcze łożyska ślizgowe więc też nie potrzeba wymieniać

jak chcesz być snajperem to daj sp140 i bez specjalnego doszczelnienia uzyskasz około 500 fps

 

polecam przemyśleć czy na pewno chcesz być snajperem bo to bardzo trudna robota [mimo tego że masz dużo fps to przewagi w zasięgu nie masz zbyt dużej]

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zapomnieliście dodać, że snajperstwo to nie tylko mocny karabin a przede wszystkim sposób poruszania się, maskowanie i ogólny sposób bycia. Licząc jedynie na mocną replikę to i z 700fpsami dostaniesz w dupę od kolesia ze stockowa chińską emką. Jeśli spełni się wszystkie wymienione przeze warunki i ma się jeszcze trochę doświadczenia to można "bawić" się w snajpera z tymi 500-550 fpsami i to z całkiem niezłym wynikiem.

Link to post
Share on other sites

O nareszcie jakaś osoby zrozumiał mnie!! dlatego wpadłem na ten pomysł,żeby repliki było po miedzi bronią szturmowa a karabin snajperski tak zwane 2w1.

A także zapytać się bardziej zaawansowanych od mnie czy ten cześć które wymieniłem ww postach czy są dobre czy kijowe,ale to już przecież magiczna sfera jak dla ludzi z mojego pokroju nie maja prawa dowiedzie się nic tuning repliki.

Edited by henno
Link to post
Share on other sites

Henno ,naprawdę jeśli robisz sobie jaja to skończ ,ale jeśli naprawdę masz tak kolosalne problemy to popracuj nad nimi a nie zajmuj się asg.

 

Pozdrawiam serdecznie wojtasasg

 

Ps. Zabawne jest to że nie robisz byków :D

Edited by Wojtasasg
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...