Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mid-cap AK-47


Recommended Posts

Niedawno stałem się posiadaczem 3 magazynków mid-cap cymy( a konkretniej tego modelu http://www.taiwangun.com/magazynki/magazynki-aeg-mid-cap/metalowy-magazynek-mid-cap-na-125-kulek-do-serii-ak74-cm.html ). Problem w tym, że gdy wystrzelam jakieś 20 kulek to nie chce podawać. Musze chwile poczekać albo strzelić kilka razy z semi. Magazynki niesmarowane (trochę za wcześnie na smarowanie wg mnie), zrobiłem jak trzeba na początek (10 kulek i wyjąc 20 i wyjąc itd.), kulki P&J, magazynek idealnie dopasowany, jest to CM.028.

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Właśnie na początku się je smaruje...

 

Czy zrobiłeś tak że najpierw pakujesz 10 kulek,potem 20 potem 40 i tak dalej?

Jesteś zielony - nie doradzaj.

Nie wiesz - nie doradzaj

 

Widzisz: aż 2 ogólne argumenty, żebyś nie doradzał. A po trzecie mylisz się - magazynków się nie smaruje.

Link to post
Share on other sites

Jesteś zielony - nie doradzaj.

Nie wiesz - nie doradzaj

 

Widzisz: aż 2 ogólne argumenty, żebyś nie doradzał. A po trzecie mylisz się - magazynków się nie smaruje.

 

Moim zdaniem ty się mylisz, magazynki owszem się smaruje specjalnym sylikonem w sprayu który możemy dorwać w każdym sklepie za 10-20zł ~. (asg sklepie)

Edited by Radziul
Link to post
Share on other sites

A g**** prawda! Olejek nie pomoże na tnące się magi. Jedynym widocznym skutkiem tego będzie zasyfienie kulek - równoznaczne z napsikaniem silikonu na gumkę...

 

BTW - polecam lekturę:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/116065-mity-airsoftu/

 

 

 

PJ nadają się do strzelb

 

Pudło! Tną się w shellach... :icon_lol:

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem ty się mylisz, magazynki owszem się smaruje specjalnym sylikonem w sprayu który możemy dorwać w każdym sklepie za 10-20zł ~. (asg sklepie)

haha ; D

 

Dobrze, że nie "profesjonalnym" albo "kontraktowym" silikonem w sprayu, bo to już za wysokie progi dla maluczkich śmiertelników ; D

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, nie wiem panowie... Za czasów gdy miałem jeszcze magazynki m4 to własnie silikon pomagał mi rozwiązać zacinania. Ale może tylko tam dlatego, że w niektórych magach m4 jest zwężenie na samej górze gdzie zacinają się naraz dwie kulki, poprzez posmarowanie zmniejszyło się tarcie i voila. Ci co kindziolą głupoty o brudnych kulkach to od razu uprzedzam, że nie ładuje się kulek tuż po napsikaniu sprayu.

W ogóle po co gadać jak złożyć i rozłożyć magazynek można w 20 minut żółwim tempem. Nie działa - rozłóż. Złóż - nie działa? Wypiernicz, kup nowy.

Link to post
Share on other sites

Czyli na poczatku sie nie smaruje tylko jak np. wczesniej sie nie zacinalo a dopiero pozniej jak juz zacznie sie zacinac. A kulki to G&G bo guardery tez sie zacinaja. Tylko nie moge znalezc 0.23g G&G! Moze ktos mi powiedziec w jakim sklepie je kupic? Ew. 0.25g

 

Sorki za pismo. Klawiatura juz ledwo dziala.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...