Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Od jakiegoś czasu rozglądam się za ładownicami molle do ak i nie wiem co wybrać. Dotychczas używałem chińskiej ładownicy 3x3 i przeszkadzało mi szarpanie się z rzepami więc szukam czegoś koniecznie na klamry (ostatecznie dodatkowy mały rzepik:) i poza tym jak dla mnie ta potrójna ładownica to straszny kloc i wolał bym podwójne coby lepiej ciężar rozłożyć. Z tego co się rozglądałem zostaje mi tylko zamówić takie ładownice na miwo, ale mam problem z maskowaniem ponieważ resztę szpeja mam w woodlandzie a to maskowanie jest dostępne tylko u Praszki w poliestrze z dopiską (wariacja) cokolwiek to znaczy :D. Myślałem czy nie lepiej brać innego maskowania w cordurze np cce(niby podobne do wd i ciekawi mnie jak to wygląda w praktyce) lub ostatecznie oliv drab albo coyot brown. Czekam na wasze sugestie :)

Link to post
Share on other sites

Co to za różnica w airsofcie? W lesie czas na zmianę maga masz tak samo krótki jak w "CQB". Jakie my mamy zasięgi w porównaniu do czasu przemieszczenia się? Wzorujemy się na wojsko, owszem, ale zdroworozsądkowo trzeba czasem pomyśleć. Co innego realna służba, Strzelec czy inne paramilitarne zabawy pełną gębą. Więc prędzej pytałbym do czego to konkretnie. Jakie warunki, nie co nosi.

Link to post
Share on other sites

http://supertac.blog...nica-do-ak.html jak szukałem ładownic to tą też wygooglałem i zgadzam się co do tego, że jest idealna jednak jak już wspominałem chcial bym się zmieścić w kwocie 140 za ładownice na w sumie 6 magów i wacham się przed tym wyborem tym bardziej, że nie jestem aż tak wymagający. Muszę się jeszcze zastanowić czy chcę wyłożyć więcej kasy. Co sądzicie o poniższej, i który materiał był by lepszy do woodlandu?

http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,318/na-2-magazynki-do-AK-BERYL

Link to post
Share on other sites

zdecydowałem się jednak na uszycie ładownic "super" myślę, że jednak opłaca się dopłacić do czegoś co posłuży mi dłużej. Mam tylko jedną wątpliwość. Mianowicie dlaczego klamra jest przyszyta do góry nogami względem innych ładownic zapinanych na klamrę? Nie wydaje mi się to wygodniejsze niż standardowe rozwiązanie

Link to post
Share on other sites

czytałem tylko nie wiedziałem co to jest pull tab ;D . Przepraszam za kwestionowanie, ale moje doświadczenie ogranicza się do "plecakowych" klamer i zawsze wydawało mi się, że jak się odpina łapiąc od dołu (względnie od góry w zależności od pkt widzenia;) to klamra ze względu kąt nachylenia zębów gorzej wyskakuje... Dobra, już dobra nie będę więcej mędrkował i zdam się na doświadczenie ludzi, którzy już z nie jednego piec... ładownicy magazynki wyciągali ;) . Dzięki wszystkim za rady

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...