Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytania nowego maniaka


Recommended Posts

Za cene chińskiego główniaka i chińskiego AEGa boczniaka, kupi sobie jakieś mp7 TM które strzela na 50-60 m i ma ~280 fps..

 

CM003 ma właśnie taki zasięg. Wymieni lufę i gumkę i spróbuje kulek 0.28g np. to dopiero będzie ;) MP7 z TM ciężko mu będzie kupić raczej w PL.

Link to post
Share on other sites

Jak posiadacz MP7 TM potwierdzam, że zasięg jest jak na ilość fps powalający. Ale co z tego? Kulka długo leci, trafienie celu w ruchu + wiatr to loteria. Przebijalność przez krzaki = 0, efektywność przeciwko terminatorom = 0. Braku energii kinetycznej magicznym hop-upem się nie nadrobi. Jako główna do lasu słabo się sprawdza.

Link to post
Share on other sites

Jako że też jestem nowy, to aby nie robić nowego tematu zapytam tutaj. Na początek czołem wam. Kupiłem swoją pierwszą replikę, wybór padł na http://gunfire.pl/product-pol-1152193312-JG1338.html . I tu moje pytanie, w zestawie był magazynek Hi-Cap, czytałem że te magazynki mają tendecję do tego, że jak jest za mało kulek w magazynku to po prostu nie strzela. I mam taki problem, po oddaniu kilku strzałów próbnych kulki nie chciały wylatywać, problem załatwiało ponowne nakręcenie magazynka, ale później po wyjęciu go z gniazda, zauważyłem że kilka kulek zostaje w tej komorze która podaje kulki z magazynka do broni (nie wiem jak to się fachowo nazywa, taki otwór na kulki w gnieździe magazynka). Czy jest to normalne? Jeżeli nie, to czym to może być spowodowane?

Link to post
Share on other sites

Czy ta kamizelka http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/kamizelki-taktyczne/kamizelka-taktyczna-modularna-olive-a-c-m.html jest warta uwagi? Jedyną rzeczą która mi w niej nie pasuje jest ta kabura na pistolet, ale z opisu wynika, że można ją odpiąć. Czy ta firma robi dobry sprzęt? Jak z wykończeniem i trwałością materiału?

 

Czy te magazynki http://www.taiwangun.com/magazynki/magazynki-aeg-low-cap/magazynek-low-cap-na-60-kulek-do-serii-m4-boyi.html są dobre? Nie zacinają się? Czy lepiej dołożyć kilka groszy i kupić coś innego?

 

I ostatnie pytanie, które kulki będą się bardziej nadawały do mojej gietki, 0,23g czy 0,25g? Guarder czy coś innego?

 

Zapewniam, że narazie to moje ostatnie pytania, przepraszam jeżeli już takie pytania padły.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ło matko!! Ja jestem sobie w stanie wyobrazić, że ktoś jest na tyle leniwy, że nie wyszuka opinii o replice na forum, ale żeby nie wejść na strony kilku sklepów i nie porównać cen?! Szczyt szczytów, wśród szczytów lenistwa i bezczelności!

 

Kup koledze balonik, rozetnij go i każ mu nadmuchać, prawdopodobnie będzie to bardziej produktywne zajęcie, niż ASG!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...