Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w doborze baterii/ładowarki


Recommended Posts

Witam!

Dysponuję funduszem 130zł - chcę za to kupić albo porządną ładowarkę albo ładowarkę lipo +pakiet do CM 041J (bateria bodajże mini, w kształcie V).

Wiem o tym, że wszyscy polecają IMAXa B6 - tylko jaki zasilacz do tej ładowarki? 12V 2.0A starczy?

Jak nie, to jaki lipo wejdzie mi do repliki? (najlepiej w cenie do 80zł, nie licząc wysyłki).

Link to post
Share on other sites

Wystarczy. Pakiet 7.4v też wystaczy.

 

Nie wprowadzaj w błąd. Będzie za słaby. Zasilacz powinien mieć min 5A.

Kolejna kwestia - za 130zł nie kupisz porządnej ładowarki. Ani nawet średniej. średnio dobra to wydatek ok 500-600zł

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

Nie wprowadzaj w błąd. Będzie za słaby. Zasilacz powinien mieć min 5A.

Kolejna kwestia - za 130zł nie kupisz porządnej ładowarki. Ani nawet średniej. średnio dobra to wydatek ok 500-600zł

 

 

Fakt, masz rację. Zbyt szybko spojrzałem na mój zasilacz i zasugerowałem się innym parametrem.

Link to post
Share on other sites

Accucel niestety jest syfiastą ładowarką, z którą jest sporo problemów. Sporo bardziej wolę bantam, pelikan itp.

 

Ale ja pytam, czy syfiastą na potrzeby ASG, czy modelarstwa? Bo żaden maniak mający replikę za te 1000-1500 zł, nie kupi ładowarki za 600 zł... Czemu? Bo na potrzeby ASG starcza ta za stówkę.

Link to post
Share on other sites

Dobra - dzięki. Spróbuję upolować tego imaxa i skombinować zasilacz :).

Zasilacz wystarczy Ci zwykły od kompa. 1A i styka, nie potrzebujesz więcej chyba, że pragniesz bardzo ładować batę 25 s i ani s dłużej. Accucel też wystarczy do zastosowań aesgejowych.

Np taka: http://allegro.pl/ladowarka-turnigy-accucel-6-50w-accucell-gwarancja-i2068239968.html i nawet sprzedaje do niej zasilacz, jak bardzo pragniesz wydać zbędne 45 zeta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...