Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VFC HK 417


Recommended Posts

  • 5 months later...

Dobre czy nie, minusem jest fakt że nie będzie miał longa, a włożenie tam longa zaowocuje tym że dedykowane magi nie będą pasować... Chyba że komora będzie tam gdzie ma być a dysza będzie jakaś kosmicznie długa.

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites

No po tuninngu, nawet jak będzie pancerny, w co wątpię ;) to podstawowym błędem jest nie zastosowanie części ze standardu Long, V2 fix nie wejdzie na 90% bo ścianka szkieletu jest dużo dalej od ścianki body. Będzie ciekawa rzeźba xD Pytanie jak z dostępnością szkieletów zamiennych i innych dupereli, im bardziej niestandardowe części tym gorzej.

Link to post
Share on other sites

Napisałem do VFC w sprawie GB. Twierdzą, że bez problemów można tuningować na 450/500. Czy to prawda, zobaczymy jak ktoś tego dokona.

 

W gb standardowe części to: zębatki, łożyska, cylinder, prowadnica sprężyny, dysza, tłok, głowica tłoka, głowica cylindra, zatrzask ( stop latch). Mogłem przekręcić polskie nazwy, za co przepraszam. W oryginale lista wygląda tak: gear set, bearing, piston, piston head, cylinder, cylinder head, nozzle, spring, spring guide, stop latch.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem dobrej myśli. Nie muszę mieć M120 i więcej aby się dobrze bawić. Miałem 3 repliki VFC i żadna nie była idealna. Ba, nie ma repliki idealnej. Są tylko mniej lub bardziej irytujące.

 

Sebastian z VFC powiedział, że przy tuningu zalecałby zmianę łożysk na kulkowe.

Link to post
Share on other sites

Robiłem ich AK, Emki i SCARy. AK wypadają najlepiej. Jednego im nie można odmówić. Pięknych replik, bo wykonanie jest niespotykane. Bebechy za to są... Chociażby ich patent z podkładkowaniem. Są zbyt leniwy, aby podkładkować w fabryce, więc mają specjalne trzpienie na które nakłada się sprężynka, która dociska zębatkę. Takie coś funkcjonuję na środkowej i tłokowej. Problem polega na tym, że sprężynka ma zbyt małe napięcie i zębatki latają po GB jak Żyd po pustym sklepie. W emce brakowało tylnego stabilizatora przez co szkielet siedział krzywo. Jedynie AK były takie takie powinny być. Ale jak ktoś już napisał, nie ma repliki idealnej. Trzeba dać firmie szansę, bo każdy się rozwija, idzie do przodu. Inaczej nie będą zarabiać kasy. Patrz na CA albo G&P. Ich produkty ewoluują.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ja trochę odgrzeję temat.

Ostatnio zerknąłem na ehobbyasia i ze zdziwieniem zauważyłem, że 417 dodany właśnie do ich oferty, opisany jest jako strzelający rzekomo z prędkością 450 FPS - żeby nie było, że jestem gołosłowny:

 

http://shop.ehobbyasia.com/catalog/product/view/id/25729/s/umarex-vfc-h-k-hk417-full-metal-aeg-airsoft-rifle/

 

Czyżby jakaś literówka ? Bo VFC prosto z pudła, grzejące ponad 400 fps to jakieś dziwo niesłychane. Któryś z rodzimych sklepów ma go w ofercie i tam z kolei widnieje w opisie pomiar, bodaj, 360 fps - co jest wg mnie bardziej prawdopodobne.

Ktoś ma jakąś dodatkową wiedzę na ten temat ?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...