Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika + osrzpęt do 3000 zł


Recommended Posts

Witam. Kilka lat temu jeździłem na strzelanki i bawiłem się tak dość amatorsko. Replika za 500 zl i było OK. Teraz chciałbym wrócić jednak trochę czasu minęło i nie jestem już na tym przysłowiowym TOPie jeżeli chodzi o sprzęt. Mam do przeznaczenia 3000 zł na szturmówkę, ale nie wiem w sumie jaką. Do niej bym chciał Kolimator, może granatnik, jakąś zapasową bateryjkę i kilka innych dodatków może do tuningu. Jak się rozglądałem w sumie fajną opcją jest to:

http://www.casg.pl/product-pol-671-Coyote-Custom-SCAR-ASSAULT.html

Jaka jest może wasza opinia na temat tego sprzętu?

A może coś innego?

 

Dzięki z góry :]

Pozdrawiam Kefir

Link to post
Share on other sites
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja polecam M4/M16 KWA + tuning (jakaś preclufka, może jakiś inny bajer). Z kolimatorów to eotech od tomekpl, naprawdę bardzo dobry i w przestępnej cenie. Granatnik polecam swój tutaj ;-). A co do tego SCAR'a jest super, tylko pytanie, czy nie ma zbędnych bajerów, no ale lans jest.

Link to post
Share on other sites

Bierz emkę od KWA.Najlepsza stockowa replika.Jak chcesz więcej fps wymieniasz sprężynę i tłok na jakiś Shs czy coś w ten deseń.Kolimator weź,jaki ci się podoba.Ja polecam Eotech od tomekpl,lub aimpointy king arms.Granatnik wg.mnie zbędny bajer.Replika jest lipo ready i możesz zacząć już na 11.1 lipo ;) No i ma legendarny,pancerny gearbox.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Ten SCAR ma wszystko co potrzebne,poczytaj o nim (produkt VFC) ,dowiedz się jak wykonanie zewnętrzne bo wewnątrz będziesz miał wszystko wymienione prawie. Jak lubisz M4 to KWA lub G&P. Granatnik się przydaje,nie wiem dlaczego mówicie,że to zbędny bajer,ale nie zgadzam się z wami.

Jak jakiś kolimator to lepiej markowy,a nie ACM (mój G&P trzyma się 4 lata ,tylko troszkę rdzy ma na śrubkach paru).

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

"Moim zdaniem to jest granatnik tylko z wyglądu, strzela jak shotgun i to w dodatku na bliską odległość. "

 

To jest akurat uzależnione od rodzaju gazu,granatu i panujących warunków atmosferycznych.

 

EDIT:Za 3000zł to kupujesz M4 KWA lub GP.Bardziej polecił bym ci M16 w wersji RIS.Do tego aimpoint od G&P albo EoTech 552 i wszystko śmiga,za resztę kupisz sobie drobiazgi typu mundur,kamizelkę czy paso szelki,zapasowe magi.

Edited by kjujiczek
Link to post
Share on other sites

Nie,nie ze względu na dłuższą lufę,dla mnie (co nie oznacza że dla wszystkich innych też musi być) M16 jest wygodniejsza niż M4,po prostu wolę dłuższe repliki.

 

Właśnie, dla Ciebie. A jak to się mówi: są gusta i guściki.

Link to post
Share on other sites

Jeśli mogę coś doradzić to mając taka kwotę nie kupuj żadnej emki. Dlaczego? Większość ludzi je posiada. Mając taka kwotę warto by zainwestować w coś czym będziesz odbiegał od reszty, w końcu lans też musi być.

Nie pisze tego jako przeciwnik emek wręcz przeciwnie bardzo mi się one podobają nawet miałem jakiś czas temu kupować, ale po tym jak przychodzę na strzelankę i widzę co drugiego jak nie więcej z emka odchodzi mi na nią ochota.

Link to post
Share on other sites

Jeśli mogę coś doradzić to mając taka kwotę nie kupuj żadnej emki. Dlaczego? Większość ludzi je posiada. Mając taka kwotę warto by zainwestować w coś czym będziesz odbiegał od reszty, w końcu lans też musi być.

Nie pisze tego jako przeciwnik emek wręcz przeciwnie bardzo mi się one podobają nawet miałem jakiś czas temu kupować, ale po tym jak przychodzę na strzelankę i widzę co drugiego jak nie więcej z emka odchodzi mi na nią ochota.

 

Dodałbym do tego jeszcze AK ;)

Link to post
Share on other sites

Pewnie. Taki FN 2000 z G&G jest bardzo fajną sprawą. Magi niby standard, replika idealnie ergonomiczna, lufa długa, na jednym springu łatwo mieć CQB i replikę na długi dystans i łatwo to obwiesić jak choinkę, jak ktoś ma takie upodobania. I nie trzyma tego w ręku co drugi.

Link to post
Share on other sites

Albo niech sobie KMa kupi, też długi i lans jest.

Nie chodzi o długość. FN2000 właśnie jest krótki, zgrabny i idealnie wyważony, dużo lepiej niż AUG, czy eLka ;-). A jednocześnie, jak ktoś ma takie pragnienie, to ma toto długą lufę, przy swoich wymiarach. No i wykonanie jest bardzo dobre tej repliki.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...