Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika + osrzpęt do 3000 zł


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Głównie biegam z L1A1, takie wiesz długie, prawie 120 cm. I jak dla mnie FN 2000 jest idealnie wyważony, lepiej nawet niż P90 co mam w avku. Trzeba popróbować.

W ogóle pisanie tematu typu "weźcie i wybierzcie mi replikę za xxxx PLN" jest totalnie bez sensu. Bo co następnym razem samochód/rower/kobitę/chłopaka też ma wybrać mu forum internetowe? Niech sobie idzie do sklepu/na spotkanie/zlot i weźmie w łapę i zobaczy co mu pasuje, a co nie. Takie sobie bezsensowne bicie piany się robi w tym momencie, ale dawno w takim nie uczestniczyłem ;-).

Link to post
Share on other sites

Eee tam zaraz. P90 jest niesamowicie wręcz wygodne i ergonomiczne, chyba, że masz rączki o długości 30cm i do tego dłonie zamienione miejscami ;-). Wada to szybkość zmian maga, ale to też kwestia przyzwyczajenia. Bo tak to możesz mnie uświadomić gdzie w/g Ciebie występuje ten brak ergonomii w P90. Chętnie się dowiem co innym doskwiera.

 

EDYTA: Kałachów nie polecali, bo to nie lans biegać z kałachem, choć w sumie jak ma te 3k, to sobie beryla może nabyć też ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Temat powoli się przeistoczył w marzeniowe dywagacje pod tytułem "wyobraźmy sobie jakie jeszcze dziwadło mógłbym sobie jeszcze kupić jakbym miał niepotrzebne 3 koła". Ten Scar jest dobry, wyjątkowo lansiarski, a i dobrze zrobiona emka jest równie pokazowa, i wcale nie co druga osoba na strzelance biega z porzadna emką, z eotechem, granatnikiem i resztą choinki. Boyakiem za 400plnow moze tak, ale nie czyms takiem. Naprawdę nie ma sensu użerać się z BP czy jakimiś kijowymi g3, type 97, czy nie wiem co jeszcze.

 

Najrozsądniejsze były pierwsze komentarze, i pod nimi sie podpisuje.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego uważasz,że g3 (tm,ca),albo type 97(rs) są kijowe?Pewnie ich nawet na oczy nie widziałeś.Zresztą autor tematu dostał wystarczająco odpowiedzi.Niech kupi to co mu się podoba.W tej kwocie cenowej trudno coś doradzić,bo praktycznie wszystkie repliki możesz dostać :).

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Temat powoli się przeistoczył w marzeniowe dywagacje pod tytułem "wyobraźmy sobie jakie jeszcze dziwadło mógłbym sobie jeszcze kupić jakbym miał niepotrzebne 3 koła". Ten Scar jest dobry, wyjątkowo lansiarski, a i dobrze zrobiona emka jest równie pokazowa, i wcale nie co druga osoba na strzelance biega z porzadna emką, z eotechem, granatnikiem i resztą choinki. Boyakiem za 400plnow moze tak, ale nie czyms takiem. Naprawdę nie ma sensu użerać się z BP czy jakimiś kijowymi g3, type 97, czy nie wiem co jeszcze. Najrozsądniejsze były pierwsze komentarze, i pod nimi sie podpisuje.

American boy to ja może polecić coś innego niż emka. Co do scara to się zgodzę. Ale powiedz mi czy na replice pisze że jest markowa, jak ktoś popatrzy to widzi czy to chinol czy markowa? Do chinola też można zamontować granatnik i eotecha. Więc zawsze jest to emka z którą biega masa ludzi.

Link to post
Share on other sites

Proszę Was, ten człowiek nigdy nie wspomniał nawet słowem o tym, że chce replikę po to żeby się wyróżniać. W takim przedziale zmieści się praktycznie dowolna replika, więc nie dywagujmy na temat, która replika jest najrzadziej spotykana na strzelankach, a starajmy się polecić koledze repliki najsolidniejsze, warte swojej ceny. SCAR do którego linka podał jest wg mnie godny polecenia. VFC ma obłędne body, a najnowsza generacja SCARów poza pewnymi problemami ze szczelnością również środek ma zacny. Nie wspominając już o tym jak to cudeńko będzie chodziło po tuningu u Coyotów. Jeśli chcesz SCARa, to wg mnie w tym momencie nie ma lepszego wyboru.

Link to post
Share on other sites

Aha czyli uważasz, że scar kosztujący 3500 zł który ma problem z nieszczelnościami będzie lepszy niż real sword który nie ma problemów z niczym, piekielnie dobrze wygląda, jest praktycznie niezniszczalny, świetnie spasowany i wyważony oraz zrobiony jest z tym samych materiałów i tych samych rozmiarów co ostra a kosztujący w granicach 2600 bodajże. Brawo.

Link to post
Share on other sites

A czy ktoś tu mówi o scarze? Nie, ja mówię o firmie tej i tej bo vfc robi też inne repliki które nijak się mają do replik rs'a. Wyprzedzając pytanie tak miałem w ręce replikę rs'a i mogę powiedzieć, że masz wrażenie trzymania palnej, nie repliki. W kwestii który scar najlepszy się nie wypowiadam bo się nie znam.

Edited by siannko
Link to post
Share on other sites

Ja nigdy nie powiedziałem że Real Sword jest be i tandeta, wyraziłem tylko swoją opinię, że SCAR od VFC jest w tym momencie najlepszym SCARem jaki możesz sobie sprawic :) Nie będę się spierał, czy RS robi lepsze repliki niż VFC, bo bardzo możliwe, że tak jest.

Link to post
Share on other sites

Za 3000 zł kupisz znakomity sprzęt, w zasadzie prawie wszystko jest w twoim zasięgu, nawet używane PTW i Real Sword. Moim zdaniem powinieneś się zastanowić, jaka stylizacja cię interesuje i do niej dobrać odpowiedni sprzęt. Najpopularniejsze na strzelaniach są M4, AK i G36, ale może właśnie lubisz jeździć Volkswagenem?

 

Też uważam, że granatnik to przede wszystkim lans i balast, którego rzadko się używa. Ale są tacy, którzy to lubią. :wink:

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

A w długiej jest gorzej, bo albo leci na przód (gdzie operowanie jedną ręką jest nierealne, bo sobie szybciej nadgarstek połamiesz niż utrzymasz), albo wymusza operowanie oburącz z powodu budowy i wyważenia. Więc nie kumam w czym problem ;-). Ja osobiście wole oprzeć dobrze o dołek i jedną ręką operować drugą mając wolną, niż trzymać oburącz, a resztę rzeczy robić nogą/zębami/czy mocą.

Link to post
Share on other sites

Ech.. no nie masz właśnie, chyba, że będziesz trzymał w wyprostowanej ręce, jak pistolca, to wtedy się zgodzę. A jak przytrzymasz w dołku w prawidłowej pozycji, to praktycznie tylko podpierasz, nawet nie trzymasz w dłoni. Nie mam takiej wagi, żeby Ci unaocznić.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...