Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam problem z cm.036. Tzn. przełożyłem gearbox z cm.042s do cm.036, przełożyłem również komore hop-up (metalowa cyma) w komorze jest gumka zielona G&G. Wszystko ładnie włożyłem i poszedłem przestrzelać. Pierwszy mag nie podaje , to wziąłem drugi ,ale on też nie podawał. Wypróbowałem 6 magazynków i żaden nie podawał a do cymy 042s wszystkie podają. W gearboxie mam doszczelnioną krótką dyszę SHS. Pomóżcie.

Pozdrawiam

gewer

Link to post
Share on other sites

Siema :icon_biggrin:

 

CM.036 jest zrobiony w systemie Tokyo-Mariu, zaś CM.042 w systemie VFC. Mogą Ci nie podawać dlatego, że mogą być minimalne różnice odległości otworu HU i gniazda magazynka. Choć to by nie miało sensu, bo w końcu magazynek to magazynek ... jednak ja miałem to samo, tylko, że w M4. Przy magazynkach musiałem sporo kombinować.

 

Jakiej firmy magów używasz?

Link to post
Share on other sites

Tomek GGRS cm.042 też jest w systemie TM :icon_biggrin: Firmy magów to cyma i SRC.

Rodnath zacząłem podłączać wszystkie magi po kolei i w jednym magu kulki wylatują po odłączeniu , przyłączyłem z powrotem i zacząłem strzelać w karton. Replika strzelała ,ale jeszcze potwierdzę to jutro.

Edited by gewer12
Link to post
Share on other sites

Witam, więc tak :dziś podłączam maga , ok strzela ,ale pojawił się kolejny problem. Otóż AKM "sra" kulkami dosłownie na boki czasem może 1 kulka poleci prosto a reszta od razu po "wyjściu z lufy " leci na prawo lub lewo. Gumka to zielona G&G dystanser to jakiś z taiwangun. Sprawdzałem na innych gumkach innych komorach i dystanserach i na wszystkim dupa. Pomóżcie.

Pozdrawiam

gewer

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...