Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Well R6 używka - warto kupić na początek ?


Recommended Posts

Witam. Kolega ma na sprzedaz taką replikę (mało używana). Wiem, ze jest stara, ale czytam o niej temat i wygląda, ze bebechy ma całkiem w porządku, ale nie wiem czy nadawała by się DZIŚ na początek, bo tamten temat ma ileś lat. Opcja -wydaje mi się - jest dobra, bo chce za nią 150 zł (moze coś jeszcze starguję) bez batki i ładowarki, ale z wymienioną głowicą tłoka, prowadnicą i sprężyną PDI130 i jakaś lufa stockowa CA jest wstawiona, body i kolba wymienione na z M4 Bax CyberGuna (+czesci z tej emki) choć coś tam jeszcze jest nie tak, bo strzela na kilka-kilkanaście metrów, ale przypuszczam, że to jakaś pierdoła (jemu nie chciało się już w to bawić i wrzucił ją do szafy). I tak lezy juz chyba 4 rok w tej szafie. Wszystko niemal w idealnym stanie. Nie stać mnie, żeby naraz wydać 6 stów na nową, a taka opcja ratalnego doprowadzania gnata do stanu uzywalności by mi pasowała. Problem w tym, czy ostatecznie ja tym kogoś ustrzelę ? Czy byle szczyl mnie będzie zdejmował ze stockowego chinola ?

Link to post
Share on other sites
coś tam jeszcze jest nie tak, bo strzela na kilka-kilkanaście metrów, ale przypuszczam, że to jakaś pierdoła (jemu nie chciało się już w to bawić i wrzucił ją do szafy)

 

To zanim będzie strzelał na 30-40m, wydasz pewnie dwa razy tyle- wiele części jest niestandardowych. Jak np komora HU i lufa (stary model komory, lufa nie miała wycięcia na kołnierz gumki HU- pewnie dlatego strzela na kilka metrów przy lufie CA). A za 300zł masz cymkę, z której będziesz 100 krotnie bardziej zadowolony. Well R6 to przeżytek, choć pamiętam stare dobre czasy (5-6 lat temu) jak było to marzenie nie jednego początkującego airsoftowca :D Porównam to do poloneza- ciągle coś będzie nie tak :D

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Ok, więc w wyniku miążdżącej krytyki środowiska ekspertów rezygnuję ;) Ubolewam tylko, że jako alternatywa na początek to nie oszukujmy się, przydałoby się CM.003, CM.042A, badz CM.049J a to juz wydatek około 400zł. Do tego dochodzą względy ideologiczne-ekonomiczne tj. najbardziej marzy mi się 042 tactical (wood strasznie mi się nie podoba) ale nie chciałbym wydać na munur i op 2x tyle co na replikę więc wypada G36. Bo Mp5 tez mi się nie podoba (jedynie UMP z tej rodziny jest śliczne) Swoją drogą widzę na allegro 2 modele 049J w cenach 350 i 360 zł. Tanio skoro nowy 620. Tak chodzą ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...