Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 2 Airsoft Mod


Recommended Posts

Witam. Od paru lat na internecie jest wypuszczony Airsoft mod do gry Battlefield 2, nad którym, nawiasem mówiąc, pracuję ja :)

Link

Gameplay

http://www.youtube.com/watch?v=Kisy9rBv0cg

Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=Kisy9rBv0cg

Aktualnie animacje są paskudne ale pracuję nad tym, niedługo (gdzieś 4 tygodnie) wyjdzie nowa wersja, tymczasem zapraszam do ściągania starej

 

 

Ostatnio zacząłem się interesować Hamachi i postanowiłem że co sobotę będę stawiał serwer do gry właśnie w tego moda. Może komuś się spodoba :) Chcę poinformować jak największą liczbę osób żeby ten hosting miał sens. Byłoby miło pograć z kimś więcej niż tylko z przygłupimi botami.

 

 

Aktualnie są 2 tryby gry: Standard i COOP.

-Standard działa z botami tylko w trybie singleplayer, w multiplayerze nie ma botów. Ten tryb polega na "zabiciu" wszystkich przeciwników zanim skończy się czas. Mecz jest podzielony na rundy, drużyna, która wygra 3 rundy, wygrywa mecz. Respawn dopiero po rundzie.

-Tryb COOP działa tylko w multiplayerze, jest to rozgrywka pomieszana, ludzie i boty. Tu respawn jest włączony jak w normalnym BF2.

 

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany grą, piszcie w tym temacie :)

 

 

Dodek

Edited by dodek1000
Link to post
Share on other sites
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozumiem, że trafienie w każdą część ciała czymkolwiek powoduje "śmierć"? A czy zasięg został zmniejszony do ersoftowych standardów?

 

Fajny pomysł.

Tak, gra się praktycznie tak samo jak w prawdziwy airsoft, broń nie jest zbyt celna a max skuteczny zasięg wynosi mniej więcej 60 metrów - designer broni się postarał :)

Link to post
Share on other sites

Jak wygląda sytuacja ze snajperami, Eryxami i Srawami? Czy komandos może normalnie zabić z C4, a snajper Claymorem?

Rozumiem, że w modzie nie ma pojazdów?

Pakiety oczywiście zostały zmienione, nie ma C4 ani Claymore'ów. Pojazdy też zostały usunięte z map. Sraw z tego co pamiętam jest na którejś mapie ale nie przydaje się.

 

 

Hi-cap jest jak na razie tylko dla AK, ale pracujemy też nad innymi broniami. :)

 

 

 

Jakby co to postawiłem już sieć w Hamachi, ID BF2AirsoftTest hasło stachu

Po południu postawię serwer i będzie można grać :) Pamiętajcie o patchach 1.4 i 1.5 do BF2 żebyście mogli grać.

Edited by dodek1000
Link to post
Share on other sites

Jak narazie mamy 4 graczy w sieci :D Proszę żebyście wychodzili z sieci jak nie zamierzacie grać bo mam ograniczoną liczbę slotów (tylko 8 bo mam Hamachi Free niestety). Będę wyrzucać tych co nie grają a tylko zajmują miejsce dla innych. Jak będzie co najmniej 6 osób to będę włączać tryb gry Standard, chyba że będzie ochota na COOP.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...