Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 2 Airsoft Mod


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No panowie, po trzech wojnach z youtubem w końcu udało mi się wrzucić filmik z naszej rozgrywki :)

http://www.youtube.com/watch?v=PCQB6ZgWPPE

Zapraszam innych bo jak na razie max liczba osób to 4. Najbliższa rozgrywka w piątek.

 

A tu jeszcze taki mały raport z prac, nowe animacje do AK47 Hi-cap

http://www.youtube.com/watch?v=oauKWKdvAnY

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że będą hi-capy.

One nie zmieniają przyjemności z rozgrywki. Domyślam się że chodzi ci o to że ludzie będą siać kulkami na wszystkie strony. Nieprawda. Standardowo magi mają po 80-120 kulek i jest ich 7-10 zależnie od broni co daje średnio 900 kulek na broń. Hi-capy mają po 125 w magu i 500 kulek z zapasie czyli razem 625 kulek. Przeładowanie pustego hi-capa zajmuje około 8 sekund, tymczasem przeładowanie zwykłego maga zajmuje 3-5 sekund. Nadal uważasz że to szkoda? ;)

Edited by dodek1000
Link to post
Share on other sites

OK, myślałem, że będzie jak w rzeczywistości. Zaraz odpalę i zobaczę jak to działa :D Najpierw jednak muszę się uporać z błędami, które mi wyskakują...

Jakie masz błędy? Może będę w stanie pomóc. Na pewno musisz mieć BF2 1.5. Jeśli chodzi o problem ze ścieżką w skrócie, kliknij na niego prawym-właściwości i wpisz ścieżkę do swojego miejsca gdzie masz BF2.exe np. D:/gry/BF2/BF2.exe w pierwszym okienku a w drugim ścieżkę instalacji BF2, w tym przypadku D:/gry/BF2

 

I jeszcze dorzucę nowe animacje do MP5

http://www.youtube.com/watch?v=dqnhG5O-7bU

Edited by dodek1000
Link to post
Share on other sites

Fajnie gdyby w takim modzie był możliwy rozwój tzn: Przykładowo wybieramy pierwszą replikę i zaczynamy w dresie , potem za kasę z wygranych strzelanek kupujemy części i inne bajery które usprawniają różne staty i (obowiązkowo) Licznik lansu :DD

Dostęp do różnych replik , części do nich , np dobranie za mocnej sprężyny do za słabego gearboxa może grozić pęknięciem gearbox-a zjechaniem zębatek itp byłby super !!! :D

Wiem że to mało realne , ale namiętnie bym grał w taką gierkę :DD

A z możliwych do realizacji rzeczy to opadanie kulki i regulacja hopka była by fajna :DD

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Fajnie gdyby w takim modzie był możliwy rozwój tzn: Przykładowo wybieramy pierwszą replikę i zaczynamy w dresie , potem za kasę z wygranych strzelanek kupujemy części i inne bajery które usprawniają różne staty i (obowiązkowo) Licznik lansu :DD

Dostęp do różnych replik , części do nich , np dobranie za mocnej sprężyny do za słabego gearboxa może grozić pęknięciem gearbox-a zjechaniem zębatek itp byłby super !!! :D

Wiem że to mało realne , ale namiętnie bym grał w taką gierkę :DD

A z możliwych do realizacji rzeczy to opadanie kulki i regulacja hopka była by fajna :DD

 

Pozdrawiam

 

No bez przesady, Refractor jako silnik nie ma aż tylu możliwości, tzn możliwości żeby zrobić 10% z tego co podałeś są ale z tego też część nie działałaby na multi. Opadanie kulki już oczywiście jest jak widać na filmikach... Co do "kasy" za rozgrywki, to nie jest CS ;) Niemożliwe. Zapytałem lidera moda czy moglibyśmy użyć system wyboru broni z innego modu ale jeszcze nie odpisał. Jak na razie pracujemy nad skryptem ze zmienianiem kolorów i jasności celownika EOTech:

http://www.youtube.com/watch?v=qeSBwdcQTgU

 

 

Ścieżkę miałem zmienioną, ale źle wpisaną. Poprawiłem i się włącza, tylko, gdy jestem w menu i klikam na wielu graczy lub pojedynczy gracz to gra się wyłącza. Ktoś wie czemu? :zastanawia:

Tak jak pisał Bieniek, najprawdopodobniej reinstalka to jedyny sposób.

Link to post
Share on other sites

Od nowa zainstalowałem Bf'a, dodatki, patch 1.41, 1.5 na końcu airsoft mod i sytuacja się powtarza. Chyba sobie nie pogram...

Może spróbuj usunąć shader cache. Wejdź w Moje Dokumenty/Battlefield 2 i usuń folder cache, potem wejdź w tymże folderze w podfolder mods i wykasuj folder bf2. Jeśli to nie zadziała to nie wiem, może jeśli nie masz dodatku Jednostki Specjalne to dzieją się takie rzeczy? Nie wiem. Spróbuj jeszcze uruchomić w trybie okna (w skrócie do gry fullscreen=1 zmień na fullscreen=0, dopisz szx=800 szy=600 żeby było w rozdziałce 800x600), powinno pokazać jakąś wiadomość - napisz jej treść tutaj. Możesz też spróbować skopiować jakąś mapę z vanilli, wejdź w Battlefield 2/mods/bf2 i z folderu Levels przerzuć jakąś mapę do folderu Levels w BF2_Airsoft, ale najlepiej taką której nie ma w modzie (np. strike_at_karkand). Nic nie gwarantuję. Jeśli to nie pomoże, spróbuj jeszcze raz przeinstalować.

 

 

Ale regulację hopki chyba szło by zrobić ? :D

W sumie można by było zrobić nakładanie poprawki w ten sposób: zważywszy, że w BF2 jak i w praktycznie każdym innym FPSie pociski wylatują z kamery żołnierza której pozycja nie zależy od ruchu głowy definiowanego przez animacje, można by było zrobić, że jeśli wybierzemy jakąś daną odległość to kamera jest odpowiednio niżej co wymaga od gracza żeby celował wyżej. Jeśli znacie mod Project Reality to wiecie o co chodzi, oni to zrobili z granatnikiem:

http://www.youtube.com/watch?v=fxazpkunOns

Chociaż nie wiem czy to zrobić, to jest dość dużo pracy, poza tym nie wiem czy lider AirsoftModu będzie chciał tego użyć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...