Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 2 Airsoft Mod


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam oryginał. W podstawce, JS i PRze wszystko działa normalnie, tylko w AS modzie jak spróbuję grać w singleplayerze to nie mogę wybrać klasy ani punktu spawnu.

Upewnij się że masz patch 1.5, spróbuj zrobić to co ci powiedziałem, ustaw domyślne sterowanie. Jak to nie pomoże, spróbuj założyć nowe konto ale mając uruchomionego moda.

Link to post
Share on other sites

A ja mam problem z modem: po instalacji nie mogę włączyć gry- znaczy skrót na pulpicie jest, ale nie działa. Tak samo z głównego folderu- pokazuje mi że ścieżka nieprawidłowa. W czym jest problem?

 

Gra oryginalna, ma pacze 1.41 i 1.5, do tego PR.

 

 

Ja mam win7, wystarczyło w elemencie docelowym zamienić dyski z C na D i wszystko bangla ładnie. ;)

 

Zmień ścieżkę we właściwościach skrótu na tą gdzie masz zainstalowanego BF2 bo masz inną niż domyślna. - będzie lepiej widać na przyszłość :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A ja nadal nie mogę go uruchomić... :/

 

 

Odinstaluj całego bf2,moda itp.Usuń potem cały folder ea games,gdzie miałeś bf.Zainstaluj wszystko w domyślnej ścieżce (c:program files:eagames itd)

Potem patche 1.4 ,1.5 , mod i jeżeli masz windowsa 7,to odpalasz z uprawnieniami admina.Mi to pomogło.

 

Swoją drogą.Trochę już w to nie grałem.Jest potrzebny jakiś nowy update do ściągnięcia?bo widzę jakieś nowe animacje swd itp.I na czym teraz gracie?Serwer,czy nadal hamachi?

 

Pozdro.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Swoją drogą.Trochę już w to nie grałem.Jest potrzebny jakiś nowy update do ściągnięcia?bo widzę jakieś nowe animacje swd itp.I na czym teraz gracie?Serwer,czy nadal hamachi?

Na razie jeszcze hamachi ale teraz tylko dla 5 graczy bo sieć się skurczyła nie wiedzieć czemu. Nie wyszła jeszcze nowa wersja ale na pewno napiszę jak wyjdzie :) Popatrzę czy jest jakaś inna możliwość grania w moda bezpłatnie przez neta... jak nie to pewnie będzie trzeba kupić subskrypcję hamachi albo serwer ale najpierw trzeba nazbierać więcej graczy bo raczej nie widzi mi się płacenie za serwer dla 32 graczy a i tak będzie grało 8 i to nie za często... czas pokaże jaka będzie przyszłość tego moda.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...