Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mam mulitkam a chciałbym wyglądać jak SEAL


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znalazłem idealne ładownice, takie same za 1200 zł... <facepalm>

 

EDIT:

Łącznie za reko wychodzi koło 5800, biorąc pod uwagę trochę wygórowane ceny (MICH2001 - 500 dolców). Jak mi nie przejdzie to posprzedaję graty, dorobię na jakichś ulotkach, coś na święta się dorwie i może się uda. Trzymajcie kciuki! :)

Edited by cyp
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

5800 za reko? Coś tanio... Kontraktowe pouche w AOR1 tyle Ci wyjdą. 900 dolarów za LBT, jakieś 400$ za mundur od Crye, MICH 2001 jakieś 500-600. Buty koło 150$ z tego co pamiętam. Masz już koło 2000$ bez pouchów, repliki i jeszcze paru rzeczy.

Reko na kopiach to nie reko. Wg mnie można dopuścić się paru kopii, ale to raczej w przypadkach, gdy czegoś nie ma na rynku, ale to i tak przejściowo.

 

 

Nie lepiej się zabrać za SEALsów z ery MJK zamiast AOR1/MC? A może woodlandy? Jest też sporo fajnych jednostek US, równie specjalnych, z innym, trochę tańszym, ale i tak fajnym szpejem.

 

< off topic - Cyp, czy ty przypadkem tym Cypem, który był/jest zarejsterowany na headcrab.pl i którego mam w znajomych na steam? >

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

SEALs działają w Afganie przeszło 11 lat, w Irackowie działali od początku do końca. Przeszli tyle transformacji sprzętu, brali udział w wielu bitwach i operacjach, jest wiele zdjęć, dobrych zdjęć. Tylko brać, wybierać, nie żałować, aby mieć wiedzę, czas i kasę. AOR jest dżezi w tym momencie, ceny są potężne; z wielu przyczyn.

 

Przy okazji szpej inny niż w AORze nieco tanieje, a informacji w necie pojawia się coraz więcej. Warto też zastanowić się, w co "chcę" wsadzić tysiące PLN, i czy to "reko" nie znudzi się po zakupie kamizeli...

Link to post
Share on other sites

Tak Gecko, to ja :D Miło cię widzieć :)

Zaraz ci powiem jak to liczyłem dokładnie:

-Potrójna ładownica na magi w AOR1 od EI - 400 usd

-MICH2001 - 500 usd

-Bluzka Combat Shirt AC - 145 usd

-Spodnie Combat Pants AC - 179 usd

-Buty Asolo FSN 95 GTX - akurat używane mój rozmiar znalazłem za 95 dolców (raz założone niby)

-LBT6094A - 500 usd

-Replika to jakieś 2k, jej nie liczę, bo mam

-Nie liczyłem tylko kabury EI, tej kieszonki, na którą koleś ma naszytą naszywkę i ładownicy na mag 9mm

 

BTW. Do jakiego okresu będzie pasować mundur M65 w wdlu? Wydaje mi się, że gdzieś lata 90. Dokładnie mam kurtkę, spodnie, bluzę i LBVkę.

Edited by cyp
Link to post
Share on other sites

Masz świadomość, że te Twoje szacunki są z d. wzięte? Samo cło które musisz doliczyć to min. 35% cen. Do tego niestety ale nie bierzesz pod uwagę masy kosztownych pierdółek- np dodatkowe ładownice (sam admin to ładnych kilka tysięcy pln) łączność, montaż do micha (1500?), wskaźniki IR etc etc- dolicz do swoich 5800 przynajmniej drugie tyle i trzymaj kciuki żeby starczyło.

 

Poza tym te spodenki, to nie to samo co wisi na stronie crye tylko zapewne jakiś navy custom, czyli po 500 $ minimum.

Link to post
Share on other sites

Tak, super fajnie, tylko, że jeżli miałbym robić 100 procent dokładne reko tego zdjęcia to kosztowałoby mnie ok. 40 tysięcy. Sam PVS15 to ponad 30 kafli, do tego oryginalny acog czy tam aimpoint (nie wiem co dokładnie siedzi na tym L119A1), wymieniona przez cb łączność itd. Myślę, że lekko wyszłoby 50 kafli. Dlatego też chciałem zrobić ogólny ''look'', czyli mundur, kamizelka, karabin, buty i hełm.

Edited by cyp
Link to post
Share on other sites

To robisz look czy reko, zdecyduj się. Nie piszę że masz kupować pvs czy prc- one i tak są poza zasięgiem (nie tylko finansowym, w grę wchodzi masa innych ograniczeń), ale chodzi mi o to, że twoja kalkulacja jest mocno uogólniona i nie uwzględnia wielu rzeczy (chociażby banał cło- co z tego że kupisz hełm za 500$ jak musisz doliczyć 50$ shippingu i 200 $ opłat celnych- i już się robi 250 $ więcej). Taki secik pt kamizelka buty hełm, to dopiero początek wydatków przy reko, koszty się zaczynają przy szczegółach, a te uwierz że potrafią doprowadzić do bankructwa. Nie to że cię zniechęcam, życzę sukcesów, ale to nie takie proste jak wynika z twoich postów- oczywiście zakładając że rekonstruujesz a nie stylizujesz się czy jak tam to nazwiesz.

Link to post
Share on other sites

Ceny które podajecie są mocno zaniżone, np: MICH 2001 - aby go w ogóle kupić to jakieś 700$ do tego zawieszenie Ops Core kolejne 70$, jakieś oświetlenie np Manta Strobe 200$ plus montaż pod NVG Wilcox L2G05 550$ i już mamy ~1400$ a to tylko hełm bez PVS...

Link to post
Share on other sites

Ceny które podajecie są mocno zaniżone, np: MICH 2001 - aby go w ogóle kupić to jakieś 700$ do tego zawieszenie Ops Core kolejne 70$, jakieś oświetlenie np Manta Strobe 200$ plus montaż pod NVG Wilcox L2G05 550$ i już mamy ~1400$ a to tylko hełm bez PVS...

 

 

dlatego mówię że za 5800 to można sobie robić reko modern seals

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...